Absinthe

Kluby, dyskoteki Puby

Gdańsk, Korzenna 33/35

maciek - opinia (3) Z tym wytatuowanym nieszczęśnikiem to akurat spotkało moich znajomych. Nikt... maciek Gosia - opinia (2) Mi się lokal bardzo podoba, jest unikatowa atmosfera, osobiście z żadną... Gosia Plusy i minusy...( z przewagą pierwszych) (1) Jako stały bywalec myślę, że mogę śmiało powiedzieć kilka słów o lokalu. Na... Misza
źle się tam zaczyna dziac (2) W ciągu ostatnich 2 dwóch tygodni widziałam w absyncie 2 brutalne bójki. Dziś... Monika izka - opinia (3) "atmosfera europejskiej bohemy" buehehh, no proszę Was ! może kiedyś.. ale... izka O Absyncie (1) Bywam w tym lokalu dosyć regularnie i muszę powiedzieć, że jest to jedyne... Michał tragedia w dredach (3) Kiedyś uwielbiałam to miejsce. Ale to było za czasów starej ekipy za barem.... matrioszka Skandal (1) Wczoraj, wracając z meczu Lechii, chciałem z kolegą wpaść do znajomych na do... Przemek kaśka - opinia (1) Trafiłam tam przez przypadek 3 lata temu. jest to miejsce które przy... kaśka Zażenowana (1) Do Absyntu trafiliśmy przez przypadek razem z grupką znajomych w czwartkowe... Maja Ciekawe miejsce (1) Na pozór niepozorny lokal, ale ma swój klimat. Jedno z nielicznych miejsc,... Rafał Stała Bywalczyni - opinia (2) Mi się bardzo podoba.Miejsca niestety jest mało, ale zawsze tam się dobrze... Stała Bywalczyni Brak wyobraźni, kultury i kompetencji ochrony pubu. (1) W sobotę około godziny 23 ze łzami w oczach prosiłam w.w. osoby aby pomogły... Anna D., Agata B. miejsce dla każdego, ale nie dla mnie... (2) dawno w tym " klubie" nie byłam, więc dałam się namówić koleżance i... Karolina Selekcja??? (1) mam małe pytanko... Mianowicie ciekaw jestem czym kieruje się selekcjoner... Hamer w pytke ziomuś!! (1) najfajniejsza świątynia zła na świecie!!!! jedyna knajpa, do której wchodzisz... malina Tak sobie (1) Knajpa ciasna, smrodliwa, nic specjalnego. Duży plus za długość otwarcia.... Giorgio Ratujcie nasz kochany "Absinthe" (1) Uczeszczam do Absyntu juz od dluzszego czasu i z przykroscia stwierdzam, ze... staly bywalec Selekcjoner - nieporozumienie oraz kompletny brak szacunku (1) Wczoraj, tj. 27.06.2009 spotkałem się ze znajomym by kulturalnie wypić piwko... gogogg :) (2) "syf" ? dzieło tego że jest to jedyny klub w którym można robić dosłownie... magda