Cafe W

Kawiarnie i herbaciarnie

Gdańsk, al. Grunwaldzka 82

Kuba - opinia (1) Kawa dobra, ale ciasta lepsze :)) Bardzo polecam kawiarnie Kuba Kasia - opinia (1) Przepyszne ciasta !!!!! Nigdy nie jadłam takich pysznych wypieków !! Pierogi... Kasia jacek - opinia (1) Świetne espresso..najlepsza kawa w Gdańsku.. jacek
Klientka - opinia (1) Ta opinia mam nadzieję,że przyda się właścicielowi kawiarni. Rzeczywiście... Klientka Paulina - opinia (1) Skorzystałam dziś z oferty śniadaniowej. Śniadanie angielskie 17 zl. Porcja... Paulina herbata (1) Czekałam 15 minut na herbatę (kosztującą 16 zł)! Kubek kleił się od syropu,... Kasia Bardzo fajne i ciekawe menu. Polecam (1) Jestem częstym gościem w cafe W. Bardzo fajny wybór ciast i tart oraz... Przem Obiad? Chyba raczej przystawka (1) Ciasta i kawy bardzo dobre, jednak dania obiadowe to porażka - 25zł za pół... xxx Polecam zdecydowanie (1) Obsługa petarda, jedzonko zupełnie pyszne, polecam... R Dramat (1) Miejsce z początku wydawało się przyjazne. Dosyć ładny wystrój, przytulne... Klientka bardzo pozytywne wrażenia (1) Pyszne, świeże ciasta. próbowaliśmy kilkukrotnie i zawsze byliśmy zadowoleni.... lena Aboslutnie NIE! (1) Skusiliśmy się na ciasta, które przez szybę wyglądały bardzo apetycznie. Po... andrzej