Cała Naprzód

Restauracje

Gdańsk, Tokarska 21-25

Obiad z okazji roczku (1) Zdecydowaliśmy się urządzić w restauracji Cała Naprzód pierwsze urodziny... Aga Obiad weselny (1) Pierwsza wizyta w restauracji w listopadzie 2016. Jedzenie, lokalizacja i... Mateusz Fajna miejscówka (1) Dobre jedzenie, napoje, Bardzo miła żeńska obsługa. Piękny widok na Motławę z... cichy
Romantyczna kolacja (1) Witam, w zeszłym tygodniu zrobiłem rezerwację w Całej Naprzód. Od samego... Maciej Przyjęcie urodzinowe dla mamy (1) Niedawno miałem przyjemność wyprawiać 50 urodziny swojej mamy. Impreza w stu... Artur Można się zakochać w tym miejscu (1) Przemiła obsługa, przepyszne jedzenie w przyzwoitej cenie wraz z zapierającym... Oskar Organizacja imprezy okolicznościowej (1) Niedawno organizowaliśmy imprezę okolicznościową w Całej Naprzód niestety... Iza kolacja na 6-stkę! (1) Ponownie wraz z mężem zostaliśmy oczarowani restauracją Cała Naprzód! Sama... Monika Borecka Impreza rodzinna (2) Polecany restaurację na organizację imprez rodzinnych, organizowalismy... Marek Nieudana uroczystość (1) Pomimo miłej i profesjonalnej obsługi. Jakość podania potraw wiele popsuła i... Solenizantka IJ Dziękuję i tak trzymać (1) Do lokalu trafiliśmy z grupą przez przypadek ale to właśnie dzięki ofercie... Piotr chwila wytchnienia (1) najprzyjemniejsze miejsce do ucieczki przed tłumem na starówce; spokojnie,... kaisandra Piotr - opinia (1) Super obsługa,pyszne jedzenie i niesamowity widok pozwala spełniać spędzanie... Piotr Super Restałracja (2) Polecam wszystkim bardzo smaczne jedzenie obsługa super gosia Jestesmy na tak (2) Odwiedzilam ta restauracje z mezem jakies 2 tyg.temu i musze przyznac,jest to... Anita Walentynki (2) Bylismy w tym lokalu na Walentynki i tak naprawde tu nie ma co pisac za wiele... Mirek zdecydowanie polecam (1) Czytam te komentarze i nie dowierzam, do restauracji zaprosili nas znajomi,... Kamil PORAŻKA (1) Jedyne co mi się podobało to widok z tarasu . Jedzenia było bez smaku , słabo... Karina Beznadziejne jedzenie (1) Zwabieni informacją przed lokalem o świeżej rybie postanowiliśmy spróbować.... Anna i Bogdan Fatalna, nigdy więcej!! (3) W Restauracji byłam w dniu dzisiejszym. Siedząc i czekając na znajomych przez... Justyna