Cała Naprzód

Restauracje

Gdańsk, Tokarska 21-25

W pełni polecam, to miejsce! (1) Świetna restauracja, z najlepszym widokiem w mieście. Wszyscy goście byli... Paweł polecam (1) dobry pomysl z obiadem tanio i smacznie ,polecam. widok na miasto i obsluga... koko Super widok i pyszne jedzenie !!! (1) Wybraliśmy się tam ostatnio ze znajomymi i na pewno wybierzemy się tam... Ada
nie polecam (1) odwiedzałam to miejsce kilka krotnie ale po tym felernym razie wiecej tam nie... kasia Jak najbardziej na tak. (1) Gorąco polecamy, wystrój może faktycznie nie zachwyca, ale jedzenie na prawdę... para Nie warte swojej ceny! (1) Wczoraj wybrałam się team z mężem i dzieckiem na obiad. Po wejściu witają nas... Zuza Porażka (1) Byłem tam dzisiaj na piwku, szkoda tylko ze piwo z "kija" zostało jak był... Dara Super miejsce, smaczne jedzenie, niepowtarzalny klimat wnętrza ;) (1) Niedawno moja siostra i jej mąż zorganizowali tam imprezę poślubna dla... Wiesław Tylko piękny widok (1) Poszliśmy z dziećmi na deser po spacerze. Niestety, wszystkie słodkości... Rafal-z-k Super (1) Super miejsce, z przepysznym jedzeniem.. Zabrakło trochę wyboru w karcie, ale... Turysta Oceniam na 5 z małym minusem do nadrobienia;) (1) Cała Naprzód to restauracja o charakterystycznym wyglądzie zachowanym w... wymagający klient M.S. Dorota - opinia (1) Bardzo dobra kuchnia i sympatyczna obsługa. Polecam wszystkim chcącym... Dorota Duże TAK ! (1) Rewelacja Byliśmy z rodziną w Muzeum i zamiast czekac na otwarcie sali... Emilia Pięknie, jasno, smacznie (1) Główną atrakcją jest tu widok z tarasu ale jedzenie cieszy równie mocno. Miła... Kasia