Roksana - ocena (1) Wspaniała obsługa ,fenomenalne jedzenie a zaczynałam od śniadania po kolacji... Roksana Mariola - ocena (1) Byłam dzisiaj- dobre jedzenie ,czysto i bardzo sympatyczna uśmiechnięta ekipa... Mariola Diana - ocena (1) Przepyszne jedzonko Diana
Ewelina z Wrocław-Kuźniki - opinia (1) Jestem pod ogromnym wrażeniem, miałam z dziećmi pół godziny do odjazdu... Ewelina z Wrocław-Kuźniki Kamil - opinia (1) Zdecydowanie najsmaczniejsze i zawsze trzymające poziom śniadania w... Kamil Paulina - opinia (1) Kolejna wizyta w Gawle lecz niestety rozczarowanie obsługą o której po... Paulina Agata - opinia (1) Nie ma wizyty w Trójmieście bez posiłku u Gawła, jak dotąd się nie... Agata Gosia - opinia (1) Fantastyczne miejsce na mapie Sopotu Luźna atmosfera bez zadęcia Menu w... Gosia Natalia M - opinia (1) Jestem pod wrażeniem kuchni - smaki niesamowite, porcje duże , dobranie... Natalia M Ela - opinia (1) Mila obsluga, super pyszne śniadania ,rozmaitość dań, szybko podane. Ela Michał - opinia (1) Super pyszne jedzenie, bardzo miły Pan kelner :) Michał Kaszak - opinia (1) Butna obsługa, słabe menu i średniej jakości jedzenie. Polecam - omijać. Kaszak Anka - opinia (1) Do Całego Gawła zaglądam dosyć często. Tort bezowy nr 1 :) Burgery również... Anka Anka - opinia (1) Najlepszy tort bezowy jaki do tej pory miałam okazję zjeść w kawiarni !... Anka Jako stałego bywalca- rozczarowała mnie (1) Do 'Gawła' chodzimy... chodziliśmy regularnie, na kawę raz/miesiąc, na obiady... Marcin Może być (1) Może być, rewelacji niema , tak samo jak tragedii. anonim Doskonałe jedzenie (1) Parę dni temu odwiedziłem z rodziną Całego Gawła. Powitała nas miła obsługa ,... Andrzej Na pewno wrócę (1) Super menu, pyszne jedzenie. Plus mega za menu dla pieska. To właśnie dzięki... Rurka Miło, ale drogo. (2) W sobotni poranek skorzystałem z oferty śniadaniowej. Pani kelnerka bardzo... xxxT Chyba jednak nie polecę. (1) Obsługę trzeba było bardzo długo wołać, kelnerki były bardzo zagadane ze... Ewa