Fitness Klub Zdrofit

Siłownie i fitness kluby Sauny

Gdańsk, al. Staropolska 32 (Kowale)

GORĄCO POLECAM! (1) Do klubu w Kowalach zapisałam się niedawno, za namową koleżanki.Najlepsza... Karolina L. Fatalna obsługa (1) Siłownia sama w sobie jest fajna ale obsługa.... pożal się Boże.... Pani... Magda Kowale - najlepsza atmosfera (1) Na zajęcia fitness na Kowale chodzę regularnie od lutego 2017. Siłowni nie... Joanna
Polecam zajęcia z Moniką W. ! :) (1) Calypso Kowale to klub, w którym panuje najserdeczniejsza atmosfera... Marta Prowadząca Monika W.- nie polecam (3) Klub Calypso zarówno na Morenie jaki i na Kowalach bardzo dobrze wyposażony,... Karolina POLECAM ZAJĘCIA U MONIKI!! (1) Klub polecam, świetna atmosfera i różnorodność zajęć nie pozwala wpaść w... Julka Polecam zajęcia u Moniki W (1) Klub przyjazny dla klienta, czysto, ceny przystępne. Co do zajęć Pani Moniki... Greta Kowale (1) Nie polecam kategorycznie Pani Ostrowskiej .zupełny brak poczucia rytmu.Duże... Berta Mało miejsca (1) Zajęcia prowadzone przez sympatyczne panie, jednak szatnia damska- mało... am .. (1) Szatnia damska-za mało luster oraz kontaktów. Prysznice- Troche brudno i... Vcb Siłownia dla ludzi którzy higiene osobistą i kulture mają za nic (1) Witam. Nie polecam! Połowa ludzi którzy chodzą na ta siłownie jest po prostu... Weronika Polecam (1) Witam od ok. 3 tygodni zapisałem się i chodzę do calypso, na wstępie miła... Piotr super silownia (1) jak dla mnie bomba nie ma do czego sie przyczepic. trenerzy jak i recepcja... tomi TRAGEDIA (1) Jestem klientką tej siłowni już od kilku miesięcy ale rezygnuje z ich usług... bardzo niezadowolony klient Mało zaradny manager. (1) Fajne zajęcia, super instruktorzy i bardzo czysto - na tym kończą się... K. Beznadziejna obsługa i słaba oferta, świetna trenerka Ilona (1) chodzę regularnie od pół roku ale zastanawiam sie nad zmianą klubu (jeśli nic... Anna Ania - opinia (2) Na siłownię chodzę od lat i przetestowałam sporo klubów w Trójmieście.... Ania polecam (1) jestem zadowolona z klubu. z zajęć fitness polecam najbardziej Ilonę.... gusia Świetny klimat!!!!!!!! ;)))) (1) Calypso na kowalach to jedna z lepszych rzeczy jakie tam powstały :) Super... Kasia Opinia negatywna (2) Brak strefy wellness - dwa zielone krzesła w łazience. Brak uzupełniania wody... Asia91