Rafal Z - ocena (1) Otrzymałem nowy pojazd bmw x3 . Wszystko było na czas. Rafal Z wojak - opinia (1) wojak / 2022-01-15 Otrzymałem auto w ramach assistance. Nie wybrałem tej... wojak Firma jak najbardziej godna polecenia! (3) Samochód wypożyczyliśmy na ślub w dniu 7 lipca 2012 roku w CAR NET POLSKA i... Agnieszka i Krzeszko
Carnet gdańsk (1) Skorzystałam z wypożyczalni w okresie Świąt Wielkanocnych. Dostałam zupełnie... cherrylady Naciąganie klientów na drobne naprawy (3) Tydzień użytkowałem samochód BMW X3 przyznany mi przez ubezpieczyciela... Luke Super! (2) Korzystałam z wielu wypożyczalni ale tę zdecydowanie polecam. Obsługa jak... Gabriela Rewelacja (1) Profesjonalnie , konkretnie, na czas i bez problemowo , auto czyste, nowe,... ramon POLECAM!! (1) Potrzebowałem auto do przewozu pracowników. Zdecydowałem się na Opla Vivaro.... Jacek !!! (1) Wynająłem samochód dostawczy na jedna dobę do przeprowadzki.Samochód był nowy... Adam Bardzo profesionalnie! (1) Skorzystałem z ich usług i muszę przyznać, że byłem i jestem bardzo... Adam