Carmnik Kantyna

Burgery

Gdynia, Antoniego Abrahama 21/23

Johnny Cage - ocena (1) Tragedia, syf I melina. Johnny Cage Jarek - ocena (1) dobre burgery z fajnymi sosami i dobrymi frytkami Jarek Wojciech - opinia (1) Super smacznie ! Polecam wszystkim Wojciech
Rafał - opinia (1) Od lat niezmiennie najlepsi, polecam Rafał KaziA - opinia (1) Kurcze wystawiłam nie temu Carminkowi bo ten z Gdyni najlepszy. KaziA Ania - opinia (1) Najlepszy Burger w Trojmiescie. Bezwzględnie! Mega bułka, karmelizowana... Ania chorypindel - opinia (1) najlepsze burgery w 3mieście!!! nie mają sobie równych auuuu chorypindel Marcel - opinia (1) Kanapka z kurczakiem świetna dobre frytki fajny klimat Marcel Karol - opinia (1) Bardzo mi się podobało gorąco polecam Karol mm - opinia (1) W Carmniku jak zawsze pyszne fryty i idealnie wysmażone burgery. mm Katjot - opinia (1) Nie ma menu z miliardem wariacji burgerów, ale uważam to za plus! Im mniej... Katjot Milena - opinia (1) Najlepsze burgery w Trójmieście, jadam tam od lat i zawsze jest tak samo... Milena urbi89 - opinia (1) Najlepszy burger jakiego w życiu jadłem urbi89 Arno - opinia (1) Jestem fanem od samego początku Carmnika. Gorąco polecam. Ludzie z pasja do... Arno Naprawdę się zawiodłem (2) Rozumiem „ slow life” ale dzisiaj to już naprawdę bez przesady... pierwszy... Michał polecam (1) Bardzo smaczne burgery , zawsze chrupiąca bułeczka , frytki takie ze aż palce... Piotr Jest ok (1) Mocna czwórka. Dobre kanapki + równie dobre frytki. Obsługa bardzo miła,... kaz rewelacja (1) dawno nie jadłem w carmniku, wcześniej tylko w BAROWOZIE, jak akurat stał w... Michał