Hipermarket Carrefour

Hipermarkety

Gdańsk, Franciszka Schuberta 102A

Ciasnota (1) Dziś byłam na zakupach z dzieckiem w wózku i okazało się, że nie wózek jest w... Aga Brak szacunku do pracowników (1) Dzisiaj byłem świadkiem incydentu który w pewnym sensie z irytował mnie,... Bogdan/ zły Uważnie sprawdzajcie ceny na półkach, a następnie na paragonach! (1) Niestety, z racji tego, że Carrefour Morena jest moim najbliższym większym... Klaudia
syf kila i mogila (2) Zero organizacji w sklepie godzinami szukasz danego produktu, brud smród i... ją to ja Stary ser! (2) Drugi raz kupiłam tam stary śmierdzący żółty ser! nigdy więcej Ania I tak lepszy od innych Carrefourów (1) Ale tylko i wyłącznie pod względem asortymentu. Sklep od lat nie był... takicogoniepodam SKLEP J&M PHU "JUSTYNA" (2) Szanowni państwo zakupiłam w w/w sklepie spodnie w cenie 99zł. Mało czy dużo... majolina@wp.pl wymieniam: notorycznie błędne ceny (nigdy niższe, zawsze pomyłka na (1) niekorzyść klienta, syfiaste wózki i koszyki, w wózkach nie działają kółka,... ryba Dzień Seniora - PORAŻKA ! (1) Co tydzień to samo - na dzień seniora nędzne resztki z tygodniowej gazetki! -... Bożena Smagacz Zakup wędliny. (1) Dnia 19-08-2011r. zakupiłem połowę wędliny "Krakowska podsuszana"Otóż przy... Włodek bogdank - opinia (1) Duży asortyment,miła obsługa.Przydało by się więcej czytników kodów... bogdank Lena - opinia (4) Jestem cięta na ten sklep z dwóch powodów: 1. na półkach można znaleźć... Lena ;p (1) ;p Tatunia oszukiwanie klienta (1) Po raz kolejny zostałam oszukana przy zakupie produkru w tym... dorota road signage in underground parking (1) The arrow signs in the underground parking should be repeated in extra sites Marek Szandorowski uwaga na rachunki (1) Zazwyczaj jeżdże tam pokręcic bekę z kumplami i kupic jakieś pierdółki ale... mcgdansk666@o2.pl zacofanie (1) nic praktycznie co chce kupic nie ma.Slaby wybor!!! apokalips