Krzysztof - ocena (1) Totalna tragedia....proponuję omijać tą restauracje szerokim łukiem....jedyne... Krzysztof Ania - ocena (2) Pyszności, od razu wiedziałam że wrócę. Polecam! Ania Ola - ocena (1) Bardzo zawiedziona! W Casa byłam dziś kolejny raz, niestety ostatni. Obsługa... Ola
Alicja - ocena (1) Dwie gwiazdki daje za uroczego kota śpiącego na kanapie przy wejściu.... Alicja Donia - opinia (2) Poza lokalizacją niestety nic więcej. Makaron twardy, bez smaku, oczekiwanie... Donia Maciek - opinia (1) Jedzenie naprawdę bardzo nijakie-słabe i raczej mało ciekawe. A ponad... Maciek Gość - opinia (1) Rodzinny obiad, pierwszy raz w tym miejscu i wygląda na to, że nie ostatni.... Gość Kolorowa - opinia (1) Dzisiaj byliśmy z mężem i córką, stolik zarezerwowany ale na miejscu okazuje... Kolorowa Agnieszka - opinia (1) Nie wiem skąd te niepochlebne opinie, ja byłam kilka razy, byłam też dzisiaj(... Agnieszka Anonim - opinia (1) Jestem bardzo rozczarowana. Juz przy samym wejsciu po uprzedniej rezerwacji... Anonim Kaya - opinia (1) To ma być najlepsza włoska restauracja w 3mieście? Chyba żart.Serwis porażka.... Kaya Adrian - opinia (1) Niezapomniana wizyta :) polecam z całego serca Adrian Karolina - opinia (1) Wielokrotnie jadałam w restauracji i za każdym razem było gorzej. Ostatnim... Karolina Stała klientka - opinia (1) Z przykrością muszę stwierdzić: stanowczo nie polecam. piszę "z przykrością",... Stała klientka Piotr - opinia (1) Witam! 4 osoby nasza 5 rocznica ślubu "młodzi" i świadkowie .Wielki zawód!... Piotr Michalina - opinia (1) Witam! Obsługa pozostawiająca wiele do życzenia . Stolik obsłużony przez 4... Michalina Lech - opinia (1) wrócimy tam chętnie ze względu na pyszne jedzenie Lech Anna - opinia (1) Porażka. Stół na zamówiony 3 tyg wcześniej na godz 15. Dodam, że miał być to... Anna Jacek K - opinia (1) Bardzo słaba obsługa. Na jedzenie czekaliśmy ponad 1,5 godziny, aby... Jacek K Celina - opinia (1) Nie polecam. Na same napoje czekaliśmy pół godziny. Na resztę dań w sumie... Celina