Bławatek - opinia (1) W poprzednim aucie też wymieniałam tu akumulator. Pełna profeska, super ceny,... Bławatek Bogdan-Golf 5 - opinia (1) Profesjonalizm,wysoka kultura,osobista.szybko,sprawnie,Tak trzymac !!!! Bogdan-Golf 5 ewa - opinia (1) polecam , szybko, sprawnie, profesjonalnie ewa
Paweł - opinia (1) Fachowo doradzają, ceny przystępne. Wszystkie samochody firmowe zaopatrujemy... Paweł Krystyna Nowakowska - opinia (1) Jestem pod wielkim wrażeniem obsługi. Rano nie mogłam odpalić samochodu,... Krystyna Nowakowska Malgorzata - opinia (1) Byłam z moim samochodem kilka dni temu, panowie profesjonalnie dobrali... Malgorzata Marek - opinia (1) Polecam , duży wybór, dobre ceny, obsługa ok Marek Robert - opinia (1) Kolejny raz mam możliwość kupować tu akumulator :) szybko i miło Robert Polecam (1) Obsługa oraz wybór na najwyższym poziomie. Bardzo dobbre podejscie w... Przemek Mega (1) Miła obsługa, Panowie wiedzą co i jak. Wszystko przebiegało szybko i... JANEK Gorąco polecam (1) Jestem zachwycona tym miejscem. Przyjechałam wymienić akumulator. Pracujący... Dorota super (2) mama pojechała, bo akumulator szwankuje, pan po sprawdzeniu pojemności... Ewka Naprawdę polecam (1) Szybko, sprawnie. Bez wciskania najdroższego, byle sprzedać. POLECAM martroj Profesjonalnie! (1) Panowie pracujący w Centrum Akumulatorów znają się na swoim fachu. To nie są... Jacek Alfa 156 (1) Niestety na miejscu nie zastałem akumulatora, który wybrałem wcześniej z... Zygmunt J. POLECAM w nagłych sytuacjach !!!! (1) Takich firm już dzisiaj jest mało. Kierowca był w Gdańsku, padł mu w aucie... speedriver Tak jak powinno być. (1) Kierując się innymi opiniami na Trójmieście zajechałem do Centrum... Marcin Jest Dobrze (1) szybko fachowo i bez zbędnych komentarzy. padł mi akumulator, życie... tyle... Rkus Van Doren Polecam (1) Duzy wybór dobra obsługa polecam . Wlodek Ekspertyza akumulatora (1) Bardzo miła obsługa. Problem z moim akumulatorem wyjaśnili bardzo szybko,... kh44876