Tomasz - opinia (1) Bardzo polecam! Współpraca z Panią Agnieszką to sama przyjemność. Bardzo dużo... Tomasz Agnieszka - opinia (1) Moja mama jest pacjentką CDiTN od ponad 3 lat. Świat wywrócił się nam... Agnieszka Podopieczna z Malenina - opinia (1) Gorąco polecam CDiTN. W szczególności Pana Marcina, który z troską i z... Podopieczna z Malenina
Kamila - opinia (1) Bardzo profesjonalne podejście .Dziecko jest bardzo chętne do pracy z... Kamila Kasia - opinia (1) Pani Ola z Centrum Diagnozy i Terapii Neubologopedycznej to prawdziwa kumpela... Kasia Katarzyna P. - opinia (1) Bardzo polecam CDiTN, a szczególnie panią Asię która pomogła mojemu synowi... Katarzyna P. Sylwia - opinia (1) Serdecznie polecam Centrum Diagnozy i Terapii Neurologopedycznej. Bardzo... Sylwia Marlena - opinia (1) Polecam Neurorehabilitanta p.Marcina Kozłowskiego Marlena Magda - opinia (1) Polecam serdecznie CDiNT. Pani Klaudia ma dużo cierpliwości i pomysłów na... Magda Karol - opinia (1) U syna wystąpiło samoistne porażenie nerwu twarzy. Szukając pomocy... Karol Beata - opinia (1) Już z w pierwszych dniach po operacji guza głowy z niedowładem twarzy... Beata Robert (Pucha) - opinia (1) Korzystam z ich usług 6 lat (od wypadku). Muszę powiedzieć, że jakość usług... Robert (Pucha) Joanna - opinia (1) Serdecznie polecam Centrum Diagnozy i Terapii Neurologopedycznej, a w... Joanna Ania - opinia (1) Bardzo profesjonalne podejście do klienta, wysoki poziom terapii, elastyczne... Ania Paulina T - opinia (1) Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Mój syn uwielbia obie Panie, które miały... Paulina T Aneta Socik - opinia (1) Gorąco polecam CDiTN. Profesjonalna, życzliwa kadra z indywidualnym... Aneta Socik Ewa - opinia (1) Terapia na najwyższym poziomie, bardzo dobrze dobrana i prowadzona. Wysokiej... Ewa Katarzyna - opinia (1) Wspaniali specjaliści, z którymi mój Tata pracuje od lat. Efekty są bardzo... Katarzyna Iza - opinia (1) Wspaniali terapeuci, profesjonalni. Dobro pacjenta zawsze na pierwszym... Iza Córka Pacjentki - opinia (1) Jestem córką 64 letniej pacjentki Centrum. Bardzo się cieszę, że trafiliśmy... Córka Pacjentki