Centrum Doskonalenia Zawodowego

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, gen. Józefa Sowińskiego 12

Polecam (1) Polecam Credo, a w szczególności instruktora Pana Stanisława - bardzo miły,... Magda Ośrodek naprawdę godny polecenia (1) Serdecznie wszystkim polecam, przewspaniali ludzie. Bardzo ciepło zostałam... Zadowolona Marzena Piasecka-Kwiek - opinia (1) Bardzo Polecam Pana Romana . Profesionalny ,opanowany z humorem . Z czystym... Marzena Piasecka-Kwiek
Polecam goraco (1) Polecam jestem mile zaskoczona obsługa biura. Panie bardzo miłe pomogą w... Kursant Polecam gorąco CREDO! (1) Pragnę polecić Credo, gdzie sprawnie i szybko przeszłam przez kurs i bez... Kursantka Zdecydowanie polecam p. Stanisława! (1) Teoria poszła gładko, Jazdy super, dużo cierpliwości, rzut na "głęboką wodę",... Gosia Super (1) Na temat Wyposażenia, Czasu trwania kursu oraz Przystępności cen nie mogę za... Wojciech Mada - opinia (2) Zdałam za drugim razem dzięki wspaniałemu Panu Stasiu. Uczy bezstresowo,a... Mada Elegancko! (1) Muszę stwierdzić że jestem mile zaskoczony. Spodziewałem czegoś gorszego.... Bartosz B. osrodek godny polecenia (2) bezstresowa nauka jazdy.W szczegolnosci polecam instruktora Pana Tomka.... kursantka Maciej K. - opinia (1) Polecam CREDO. Egzamin zdałem za 2 razem. W ośrodku panuje bardzo miła... Maciej K. Przeciętna szkoła. (1) Żadna rewelacja. Biorąc pod uwagę cenę i jakość, jestem zdania, że ceny zbyt... ZombieZ xxxxx xxxxxxxxxx - opinia (1) W sumie OK :) xxxxx xxxxxxxxxx Polecam (2) Zdałem dziś za 1 razem :), polecam instruktora Leszka Kosińskiego, dlatego... Przemek polecam (1) zgadzam się z opiniami na temat Pana Stasia - człowiek dusza, uczy w... kkk polecam (2) Ośrodek Credo jest godny polecenia. Oprócz bezproblemowego kompleksu usług na... kredka polecam! (1) Zdałam egzamin za drugim razem i dla mnie to sukces! Wszystko dzięki... nel ;D (1) Zdane za 1-wszym razem dzięki panu Stasiowi - serdecznie polecam tego... Aga sukces :) (1) Zdałam dziś za pierwszym podejściem. Na pewno bardzo duża w tym zasługa mojej... Katarzyna :) (1) Dzisiaj miałam egzamin. Zdałam za pierwszym razem !!! Test - 0 błędów, plac... Monika Jaszewska