Centrum Doskonalenia Zawodowego

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, gen. Józefa Sowińskiego 12

kurs dla taksówkarzy (1) mialem okazje uczestniczyc w kursie przygotoującym do wykonywania zawodu... grzegorz jar również . .. (1) ja również polecam Pana Stasia... mn Pan Stasiu (1) Pan Stanisław Litwin:) jest człowiekiem duszą:) Spokojne podejscie, zero... kh
SUPER OŚRODEK (1) Jak dla mnie Credo to najlepszy Osrodek w całym Gdańsku miła atmosfera i... kursantka POLECAM!!! (1) Mialam przyjemnosc uczenia sie w Credo. Moim zdaniem najlepszy osrodek w... Martka.Cz POLECAM!! (1) Nauka zarówno teorii jak i jazdy na bardzo wysokim poziomie. Pan Roman i Ania... zadowolona Gosia - opinia (1) Bardzo dobrzy nauczyciele , swietni instruktorzy, mila atmosfera i wszystko... Gosia spotkanie na drodze (1) miałam dziś rano okazję spotkania na drodze jednego z instruktorów CREDO; pan... AM Opinia (1) Twierdze ze to jest jeden z najlepszych ośrodków w Trójmieście. Przygotowują... :) zapraszam (1) Zapraszam wszystkich byłych i obecnych kursantów na strone nasza-klasa.pl do... autor Polecam! (1) zdałam za pierwszym razem, ale myśle że nie to jest najważniejsze bo tu... Ola Polecam! (1) Nie zgadzam się z opiniami na temat instruktora Rysia. Jest bardzo... M. Jestem zadowolona (1) Poziom nauczania bardzo wysoki, wykłady ciekawe i prowadzone w miłej... anna Szkoła godna polecenia (1) Miałam przyjemnosc uczenia sie w Credo i polecam.Szkoła wykazuje wysoki... elajza81 kursantka - opinia (1) Jeśli chodzi o całokształt, to nie mam zastrzeżeń. Wykłady prowadzone przez... kursantka CREDO (1) dobrze gdy zdaje sie za pierwszym razem, ja niestety nie mialem tyle... Paweł Super! (1) Super szkoła! Zdałam dziś egzamin na prawko za PIERWSZYM podejściem! Zero... Muparta jagodzianka - opinia (1) Zdawałam prawo jazdy razy kilka... i mialam dwóch instruktorów jazdy, jeśli... jagodzianka Tylko Credo. (1) Zdałam egzamin za pierwszym podejściem i bardzo się z tego cieszę!!!... Monika Polecam (1) osobiście polecam ten Ośrodek nie znam jakiegoś Rysia ale znam Ankę i ją... Ewa