Natalia - opinia (1) Z ręką na sercu polecam Pana Amadeusza. Jest naprawdę wybitnym terapeutą, a... Natalia Andrzej - opinia (1) Serdecznie polecam terapię dla par i ogólnie jako psychologa Panią Martę... Andrzej Joanna - opinia (1) Polecam się całego serca terapie u Pani Marty Gęgotek. Pani Marta jest bardzo... Joanna
Marzena - opinia (1) Pani Maja Górna Do pani Mai trafiłam z polecenia i nie zawiodłam się! Od... Marzena Dorota - opinia (1) Pani dr Marta Herstowska to niesamowita najlepsza lekarz psychiatra, z jakim... Dorota DH - opinia (1) Psycholog pani Marta G. jest osobą o najwyższych standardach zawodowych. Jej... DH Pani Maja Górna to mądra i kompetentna psychoterapeutka (1) Do Pani Mai Górnej trafiłam 1,5 roku temu, będąc w głębokim kryzysie. Nasze... Agata lat 45 Marta Gęgotek terapia małżeńska i par (1) Mieliśmy za sobą dwa podejścia do terapii małżeńskiej w innych poradniach, za... Katarzyna Pani Marta Gęgotek (1) Pani Marta bardzo nam pomogła. Jesteśmy już po terapii małżeńskiej. Jej... Ola i Robert Marta Gęgotek (1) Mimo strachu odważylam się komuś powiedzieć o swoich problemach i trafiłam do... Aga Bardzo polecam Panią Martę Herstowską! (1) Wizyty u Pani Marty oraz wspaniale dobrane przez nią leki pomogły mi w... Marta Mikołaj Górny (1) Potwornie bolała mnie głowa, stawy miałam problemy ze snem, odżywianiem i... Karolina Polecam Pana Mikołaja Górnego świetnego psychoterapeutę. (1) Moja terapia trwała koło 1 roku i spotykaliśmy się co tydzień. Efekty... Łukasz Serdecznie polecam Pana Mikołaja Górnego (1) Robiąc pierwszy krok i decydując się na terapię nie byłam pewna, czy uda się... Zadowolona z terapii :) POLECAM PANA MIKOŁAJA GÓRNEGO (1) To był mój pierwszy kontakt z psychoterapeutą w życiu. Zawsze podchodziłem do... Jarek Polecam (1) Profesjonalne wsparcie. Ogromna pomoc w zrozumieniu siebie i swoich zachowan. Mira p. Agnieszka + zespół (1) Polecam profesjonalną pomoc i wsparcie każdemu, komu dyskomfort dnia... Tomek Serdecznie polecam terapię z Panią Mają Górną oraz Panią dr. Dorotą Gizińską (1) Jestem ogromnie wdzięczna za przeprowadzenie mnie przez trudną sytuację jaką... Wdzięczna pacjentka Polecam Panią Psycholog Maję (1) Korzystałem z terapii 5 miesiecy. Miałem ataki leku. Terapia pomogła... Michał Pan Michał Baryło (1) Bardzo dziękuję Panu Michałowi za pomoc w trudnym dla mnie okresie. Swoim... Pacjentka