Polecam naukę pływania (1) Ja mam bardzo pozytywne doświadczenia związane z tą pływalnią jak i od... Jacek Nie polecam (1) 15.12.2016 wejście na 10:15, oznaczenie w internecie 5 torów wolnych. Wpada... MK Dobry basen (1) Uczeszczam na ten basen juz od kilku dobrych lat, niedawno tez zapisałam na... Beataa
Polecam mieszkancom Gdyni (1) Chodziłam na pływalnie do Jezuitów do końca czerwca i mogę smiało polecić... Karla92 Porządny basen (1) Swietne miejsce na popołudniowy aktywny wypoczynek! Serdecznie polecam marek zajecia (1) polecem wszystkim rodzicom zajecia dla niemowlat. W centrum sportowym pracują... Bunia Polecam:) (1) Spoko basen w dobrej cenie:) kass Super instruktorzy (1) Niedawno na kurs pływania zapisałam swoją młodszą córke i naprawdę moge... Iza Miła obsluga (1) Bardzo miła obsługa i czysty zadbany obiekt. Instruktorzy maja świetne... Ala Zajęcia dla maluchów (1) Polecam każdemu serdecznie naukę pływania dla niemowląt. Zajęcia uczą zasad... Kamil Polecam (1) Bardzo przyzwoita pływalnia. Wygodne szatnie, możliwość odpoczynku w saunie.... Dawid Kubaczyk Fajne zajęcia w grupach (1) Od około miesiąca biorę udział w gimnastyce rekreacyjnej w wodzie dla mam a... Alunia82 Marek - opinia (2) Jak dla mnie woda za gorąca 31st C , cieplejsza niż w tropikach. Do... Marek grupowa nauka pływania (1) Polecam zapisanie dziecka na naukę pływania do Pana Łukasza. Małe grupy.... Beata L. Bardzo fajny basen (1) Moje dziecko korzysta z nauki pływania u Pana Ryszarda. Jest to jedyny basen... Renata Obsługa, której przeszkadza klient (5) Prosiłem o zmianę muzyki. Usłyszałem, że nie ma sprawy. Muzyka nie została... Ex byłem o 5 razy za dużo (3) obsługa a przede wszystkim recepcja beznadzieja duszno że jak w sałnie sie... ja Super basen ;) (1) Uczęszczam z synkiem na zajęcia dla bobasków (do pani Klary) Instruktorka... Kasia Byłem mile zaskoczony! (1) Miły personel, piękny obiekt racjonalnie zbudowany i dobrze obsługiwany. Bez... Nevada Smith Polecam Pana Łukasza! (1) Basen Ok, polecam szczególnie instruktora p.Łukasza- cierpliwy i świetny dla... Ika