dot. ratownik czy ochroniarz (1) Ciekawe... Z tym sprzętem strzela Pan sobie w kolano, bo część sprzętu nie... Anna dot. ratownik czy ochroniarz (2) Po co korzystasz z obiektu, do którego masz tyle zastrzeżeń??? Chodzisz cały... Mela Kto zatrudnia ten personel (1) Basen rewelacja , godny polecenia , nie mam żadnych zastrzeżeń , jest tylko... P.Halina
Super basen (1) Chciałam wszystkim polecić ten obiekt jest najlepszym basenem w trójmieście... aneta chamska, agresywna obsługa ratowników (3) Jeśli chcecie by ratownicy (Panowie) na was krzyczeli, zachowywali się tak... zmieńcie obsługę Super basen (1) Korzystam z tego basenu od dawna i jestem bardzo zadowolona. Basen jest... Renata ratownik czy ochroniarz (1) Basen utrzymany w duzej czystosci ceny wejscia bez rewelacji jezeli chodzi o... Marek Goraco polecam! (1) Chodzimy na zajecia dla bobaskow od wrzesnia zeszlego roku. Czysciutka woda,... magdaka stały klient - opinia (1) Byłem dzisiaj z dzieckiem na zajęciach i wrescie została oddana szatnia... stały klient Ojciec dyrektor - opinia (2) Komuno wróć,zanim otrzyma się kluczyk do szafki,trzeba zapłacić pani w kiosku... Ojciec dyrektor VIRUS na basenie (1) informuję że moje dziecko zarazilo sie na basenie u Jezuitów w gdyni wirusem... Bobas1 Gdyby nie obsługa (1) Gdyby nie obsługa, byłoby całkiem znośnie. Instruktorzy pływania dla dzieci... iga czysty basen (1) Co do niektórych opinii się zgadzam a chodzi o obsługę pracujących tam pań,... Renata przyjemny obiekt (1) Byłem w Centrum Sportowym pierwszy raz !!! Muszę powiedzieć, że... Mirek .... (2) genralni chodze na ten basen non stop mam blisko i bylo wszystko ok. od... Kasia super (1) Jestem emerytką, wraz z mężem szukaliśmy odpowiedniego basenu dla siebie, na... Maria Jednym słowem "klapa" (1) Od początku Wakacji zacząłem korzystać z owego basenu... no i było to moje... ogarnijcie się coraz gorzej (2) Kiedys bylo lepiej.Teraz "dowodztwo" szaleje.gdzie sie nie wejdzie patrzy oko... Zofia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (1) Super, extra, nie wiem co więcej napisać, ale zdecydowanie POLECAM !!!... Amanda Moja opinia (1) Do Gdyni przeprowadziliśmy się jakiś czas temu, a że wspólnie z mężem kochamy... Sandra