Pogorszyło się :( (1) Cena za basen w górę, szkoła bobasów skrócona do 30 min. , odrobić nie można,... Ania Centrum Sportowe 'U Jezuitów' (1) Doskonały basen: miła obsługa, czyściutko, piękna woda (oznowana!), ludzie... Marek M. Kielgrzymski magdul - opinia (1) Basen super, instruktorzy zajmujący się naszymi dziećmi pierwsza klasa. Jeden... magdul
OBSŁUGA BASENU (1) Mam bardzo mieszane uczucia co do Pań pracujących na Basenie, np.: Pani w... Inga Akacja - opinia (1) Od dłuższego czasu chodzę z moim maluszkiem na basen. Zajęcia dla bobasów... Akacja nie chodzcie tam! (1) Basen mistrzostwo swiata i dlatego chce go miec CAAAAAAŁEEEEEGOOO dla siebie.... morganfriman aaa - opinia (2) ...każą sobie płacić 50 zl za śmieszny pasek,taki nowy wymysł... aaa extra basen dla początkujących (1) polecam ten basen-super czystosc, extra woda i atmosfera. darek świetna pływalnia (1) woda jest czysta i to cenię najbardziej, nie czuć chloruj!!! ceny są dobre... A.K. Bardzo średnio (2) Chodziliśmy rodzinnie na zajęcia dla bobasów. Na początku było wszystko ok,... mama parki Super basen (1) Ten basen w przeciwienstwie do wielu basenow w trojmiescie i nie tylko jest... Kasprzykowie Super czysty i przyjazny basen (1) Odwiedzam ten basen od ponad roku minimum raz w tygodniu .Przestańcie... Krzysiek Nie polecam - tam kradną (1) Basen jest niby czysty, ale jest jeden wielki minus - bezpieczeństwo... japan Całkiem, całkiem :) (1) Moja córcia przestała się tu bać wody i zaczyna sobie radzić z pływaniem,... mama Emilki Besen (1) Obsluga basenu bardzo mila woda czysta i ciepla szatnie duze i przestronne... Klientka ZDECYDOWANIE POLECAM!!! (1) Byliśmy na zajeciach po raz pierwszy i napewno nie ostatni.Jest świetna... Abraham Paweł - opinia (1) Moim zdaniem za drogo (12 zł za 45 min!!!) Obsługa raczej niemiła, po... Paweł asia - opinia (1) bardzo załuje ,ze nie ma szatni w,której mogliby sie przebierac np tata z... asia mama - opinia (1) drogo, niskie ciśnienie w prysznicach i lejący się z nich wrzątek mama RATOWNIK (1) OGÓLNIE BASEN FAJNY, CZYSTY. DENERWUJE MNIE TYLKO JEDEN RATOWNIK, KTÓREMU... :)