Nauka tenisa (1) Uczę się w Don Balonie od kilku miesięcy, sama widzę różnice w jakości mojej... Ania Dzięki Don Balon! (1) Jestem z tych niechwalących, szczególnie, kiedy mnie ktoś zmusza do wysiłku... Justyna Don balon (1) Polecam Trenerów, lekcje indywidualne bardzo skuteczne, szybko ponawiają się... M
Uwielbiam! (1) Gram od dziecka, a ze szkołą tenisa Don Balon jestem związana od wielu lat ze... Karolina Bardzo polecam! (1) Świetny obiekt, wspaniali ludzie. Polecam!! Katarzyna Lubian Super szkoła! (1) Od kilku lat chodzę na naukę tenisa do Don Balona i szczerze mogę polecić tą... Kasia Aleksander - opinia (1) Korty funkcjonują całorocznie. Cenowo jest super – taniej w Gdańsku nie ma.... Aleksander M. - opinia (1) Od bardzo dawna gram w Don Balonie i z czystym sumieniem mogę polecić to... M. Izabela - opinia (1) Korty dobrze przygotowane do gry oraz położenie klubu w dogodnym miejscu.... Izabela Super trenerzy i atmosfera (1) Don Balon to super trenerzy, świetna atmosfera i profesjonalne podejście do... Łukasz Mega fajne miejsce (1) Świetne korty i super atmosfera. Szczerze polecam. Michał Peterlejtner Sprawdzone od wielu lat (1) Obiektem zarządzają młodzi ludzi, ale mający już bagaż doświadczeń... Andrzej 60 Uczeń - opinia (1) Dobrze zorganizowana szkółka tenisowa. Małe grupy dobrane wg poziomu.... Uczeń Polecam tą firmę (1) Korzystałem z nauki tenisa i byłem bardzo zadowolony. Moim zdaniem mają... Mirek Jestem bardzo zadowolony! Super jakość! (1) Moich dwóch synów chodzi na zajęcia do trenera Sebastiana. Jestem bardzo... Tomasz Polecam (1) Zdecydowanie mogę polecić to miejsce osobie, która chce nauczyć się grać w... M. najlepsi (1) Najsprawniej działające korty w trójmieście. Przystępne ceny a do tego na... KW Polecam (1) Gram w tenisa 3 lata i nie są to pierwsze korty na których trenuje,... N.S. Polecam (1) Wykwalifikowana i przystępna dla klienta kadra; zajęcia na wszystkich... JS Polecam! (1) Po 5 latach przerwy w grze, szukałam miejsca w Gdańsku który przywróci mi... KB
1