najlepsi (1) Najsprawniej działające korty w trójmieście. Przystępne ceny a do tego na... KW Polecam (1) Gram w tenisa 3 lata i nie są to pierwsze korty na których trenuje,... N.S. Polecam (1) Wykwalifikowana i przystępna dla klienta kadra; zajęcia na wszystkich... JS
Polecam! (1) Po 5 latach przerwy w grze, szukałam miejsca w Gdańsku który przywróci mi... KB Półkolonie dla dzieci w Don Balon Gdańsk- zastanów się czy warto. (2) Wakacje to szczególny czas, kiedy pracujący rodzice starają sie zapewnić... Misialscy Polecam Don Balon (1) Bardzo fajne Centrum Tenisa! Super ludzie i atmosfera. Maja świetnych... Wojtek dobrze rozwijająca się akademia (1) bardzo dobrze prowadzone zajęcia, dużo wykwalifkowanych trenerów z którymi... Hania Szkoła tenisowa (1) Fajna szkoła. Fajni ludzie. Mój syn ( 9 lat) uwielbia trenerów. Zupełnie inne... Alex świetne korty (1) bardzo fajne warunki, czysto, hale nowe. polecam! Julia Bardzo fajna szkoła, polecam dzieciom i rodzicom (1) sympatyczni ludzie, fajna atmosfera i wysoki poziom nauczania. polecam... Irena Don Balon (1) Bardzo ciekawe miejsce do gry w tenisa. Jestem szalenie zadowolony z ekipy... AG Lekcje indywidualne (1) polecam Trenera Marcina przede wszystkim. Najważniejsze to szlifowanie... Piotrek Jola - opinia (1) Bardzo fajny, nowopowstaly obiekt. Nowoczesny i zadbany. Bardzo miła... Jola fajna szkółka tenisowa - zajecia 3-4 osobowe i indywidualne polecam :) (1) fajne podejscie. mozna sie duzo nauczyc i pobawic. rozne poziomy zaawansowania. Wojtas