Ceragem - wasze opinie, rady i spostrzeżenia

będąc nba konferencji we Wrocławiu postanowiłam poświęcić chwilkę i spróbować masażu leczniczego na łóżku CERAGEM. czy ktokolwiek z Was dokonywał juz takich zabiegów? przyznam, że pierwszy zabieg sprawił mi wiele bólu... ale i sylwetkę miałam bardziej prosta (w sęsie garbienia się), i piersi sprawiał wrażenie większych...
ponadto działanie podczerwienią działa jakoś... bardzo rożgrzewa... asranawiam się czy 1 3mieście można znaleźć gdzieś te łóżka?
jakie są wasze opienia?
piszcie prosze...
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: CERAGEM -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

tak można we Wrzeszczu w budynku Banku millenium na grunwaldzkiej a z tego w nie długim czasie będzie otwierany taki sam punkt gdzieś w gdyni.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: CERAGEM -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

Jestem z mielca unas tez jest ten ceragem jak narazie chodze pare dni no ale poprawa jest warto jsc i sprubowac przeciesz to nic nie kosztuje te zabiegi
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: CERAGEM -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

ja też jestem z mielca,świetna sprawa z tym łóżkiem,byłam kilka razy i pomaga mi,tylko jeden problem długie oczekiwanie na seans, nawet 4 do 5 godzin.czy nie można było wiecej łóżek dołożyc i stworzyć lepsze warunki na oczekiwanie,nie stać mnie na zakup takiego łózka,w mielcu jest dużo biednych ludzi a zarazem chorych, których nie stać na takie łózko.polecam chorym ,pomaga na wszystko.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: CERAGEM -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

dokładnie te oczekiwania to poraszka ja rozumiem morzna czekac godz góra dwie ale nie
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: ceragem -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

Ja przepraszam ale można piszemy przez ż i porażka rowniez
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: CERAGEM -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

spatkałaem sie z osoba prywatna ceragemu i z tymi łózkami to jest sciema uwazajcie kupuja od producenta za 2 tys a sprzedają za 12 tys a zta piciem wody to jest prawda ze wysusza to łózko kosci i dla tego kazą dużo pic tej wody
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 19

Re: CERAGEM -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

Myśę, że sprzedajesz te ściemniane materacyki po 1500 zł z nowego sącza robione przez 'fachowców" dlatego takie brednie piszesz !! moja babcia chodzi do ceragemu (na te pseudo materacyki też chodziła i nic ), robi zabiegi teraz w ceragemie i ma takie rewelacyjne efekty,że nikt jej nie wciśnie ciemnoty !! My z mamą na poczatku pukałysmy się w głowę co może taki masaż zrobić babci, ma swoje lata, tyle lat chodzi do lekarzy.. a sama jestem służbą zdrowia, a okazalo sie ,że jesteśmy w błędzie, babcia jest nie tą samą osobą!!! chodzi, wręcz biega !!! schyla się, może kucnąć, chodzić i nic ją nie boli !!! A za wszystko nic nie płaci !!!! Ciekawe, gdzie znajdziecie taką drugą firmę ?? także ktos mądry jak chodzi na zabiegi (my z mamą też zaczęłysmy od nowego roku) to w te brednie co wypisujesz nie uwierzy, a widać masz jakiś powód ludzi zniechecać.
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: CERAGEM -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

To są super zabiegi-polecam!
X
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CERAGEM -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

Sprzedam lozko ceragem , oryginalne za 1000 zl. Prosze o kontakt 692382554
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: CERAGEM -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

Witam!Jestem zainteresowana łóżkiem .Mam pytanie jaki stan jest i gdzie łóżko się mieści?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CERAGEM -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

przyznam szczerze kupiłem łóżko Ceragem od sprzedawcy który z Wrocawia ul. Strzegomska przenióśł się do Wałbrzycha. Przyznam łóżko
w zamyśle producenta było dobre iprzydatne,ale cóż zniszczeniu uległy
materace oraz mechanizm masujący. W efekcie czego sprzęt stoi uszkodzony i niesprawny a sprzedawca z Wałbrzycha / pomimo moich
próśb/ milczy -poprostu brak kontaktu. Trudno ,zaufałem i żąluję -wiem
za głupotę się płaci.
Wrocławianin S.B
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: CERAGEM -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

Ja łóżko CERAGEM mam już 9 lat i jestem bardzo zadowolona Masuje się bardzo często . Nie choruje na grypy , biegam jak 30stka a mam już prawie 70 . Lekarze przepowiadali że z takim kręgosłupem jak mój grozi mi wózek ale mam nadzieje że nigdy do tego nie dojdzie ba jak zaboli , zaraz masażyk i jest ok.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Coś to Pani śćiemnia. Chodziłam na te masaże takich rewelacji nie zauważy łam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Tylko jaki czas?nic nie pomaga odrazu wszystko wymaga czasu ja tez mam to łóżko od 9 lata bardzo duzo osób z niego korzystało starsze osoby i młode i wszyscy byli zadowoleni a ja kupilem to łóżko dla mojej żony ma przepukline krążka miedzy kregowego kfalifikowala sie tylko do operacji miala wtedy 19 lat teraz jest po drugim porodzie i nie ma problemu z kręgosłupem jest bardzo duza poprawa Polecam!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Myślę że jak nic Pani nie zauważyła to Pani choroba to wielka sciema. Mam to łóżko od 2007 roku i wiem że dzięki zabiegom na nim chodzę. Wszystkim polecam. Pozdrawiam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ile razy 10, 20 ,30 i nic jesteś glupcem jak zrobisz 100,150,200,to w tedy napisz czy ci pomogło.idz na masaż ręczny z funduszu 10 razy i powiedz że ci pomogło tylko szczerze
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nic ta pani nie ściemnia.Mam ja i ma też moja córka już 11 lat ja mam rwę kulszową i tylko czuję że coś sie zaczyna dziać masaż 2 razy dziennnie przez 2 tygodnie i jest super.Córka wyleczyła sobie skoliozę.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Mam łóżko od 2 lat i ostatnio coraz bardziej odczuwam lędźwie. Robiłam rezonans i nie wyszło dobrze. Nigdy wcześniej nie bolał mnie kregosłup . Co mam o tym myśleć, skąd mi się to wzięło, jeśli łóżko leczy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: ceragem -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

Witam gdzie zakupiła pani łóżko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CERAGEM -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

tez jestem zainteresowana w ktorym roku jest zakupione i w jakiej miejscowosci jest do spezedania.ja mieszkam Oswiecim.okolice
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ceragem -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

Witam. Mam do sprzedania łóżko Ceragem Master VE. Proszę o kontakt: dzelka96@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Obecnie Ceragem jest w Oświęcimiu ,koło Bobolandu w mieście .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ceragem -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

Proszę o podanie modelu tego lòzka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CERAGEM -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

Też bym kópił za 2 tysiące
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ceragem -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

Witam mam do sprzedania łóżko ceragem za 2 tysiące 885 437 581
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CERAGEM -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

Czy ktoś mi może powiedzieć gdzie są te nefryty w łóżku ceragem to wszystko plastik
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: ceragem -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

Plastyk może tak ale kamienie jadę które się nagrzewa .Ja mam łóżko Seragem od 2012 .Jest super. No ale do tego jeszcze chodzę na sport.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: ceragem -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

Nefryty mieszczą się w tym czarnym materiale jak się nie mylę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ceragem -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

Nefryty to projektor który porusza się wzdłuż mięśni i stawów Nefryty są też takie coś projektorze 9i3kulkowym
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ceragem -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

Picu picu szmery bajery
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: ceragem -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

I cycki sie powiekszyly po łóżku????
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: ceragem -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

Na allegro jest mnóstwo,za marne pieniądze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CERAGEM -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

Podobno, z masażu "CERAGEM' można skorzystać od wczoraj
w Gdyni ul. 10 Lutego 21 i p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: CERAGEM -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

Jestem zainteresowana masażem kregosłupa. Jaki jest koszt i godz. przyjęć. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: CERAGEM -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

wjtam tez pochodze z mielca unas tez od niedawna jest ten ceragem a tam trafiłam całkowicie przypatkowo weszlam zobaczylam zapisałam sie i zkorzystałam z zabiegu i musze powiedziec ze mi to naprawde pomaga nawet meża w to wcjagnełam i jestesmy zachwyceni tymi zabiegami a personel jest znakomity ....................moge z całkowitą pewnością polecic to kazdemu ze to pomaga nie tylko na krengosłup ale to działa na wszystko ......
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: CERAGEM -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

Od sierpnia ub.roku korzystaliśmy z mężem z bezpłatnych masaży w Gdańsku Wrzeszczu .Od grudnia łóżeczko i matę zakupiliśmy na raty.Jesteśmy bardzo zadowoleni.Ja kładę się codziennie 2 razy , mąż 1.Ustąpilo nam bardzo dużo dolegliwości, co opisalismy w wierszyku - w marcowym wydaniu " Zdrowie z Ceragemem" str.11 - a miin.dolegliwosci wątrobowe , jelitowe , nerwy, arytmia,biodra,bóle głowy,alergie, chrapanie. u męza m.in. poprawa dolegliwości z prostatą,kręgi szyjne, lepiej słyszy.Jesteśmy po "sześćdziesiątce'.Mąż po powrocie z działki, ma bóle kręgosłupa ale łóżeczko je szybko likwidujeJeżeli któreś z nas się przeziębi, to także leczy nas to łóżeczko , mata i medycyna naturalna.Naprawdę polecamy- bo gdy zdrowia nam brakuje,żyć się nie chce,życie na nic.A wszystko dzięki wspaniałemu Państwu Kowalczyków- właścicielom łóżeczek.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 24

1999

BION I'm ipmerssed! Cool post!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CERAGEM -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

a sprawy łóżkowe też leczy to łóżko ,
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ceragem -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

He...he...
Te łóżka to bajki:))))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CERAGEM -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

Korzystałam i bardzo polecam. Łóżka działają nie tylko leczniczo ale odprężająco. W Gdańsku korzystałam na Ujeścisku przy ul. Piotrkowskiej 9. Można sie umawiać telefonicznie. Nie wiem tylko który numer aktualny: 501-192-971, 514-690-851.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: CERAGEM -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

Chcialabym skorzystac z tych lozek ,ale mam endoproteze biodra i nie wiem czy by mi nie zaszkodzily???moze ktos wie cos na ten temat...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: CERAGEM -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

można korzystać, ale najlepiej dowiedzieć się na miejscu Wrzeszcz Grunwaldzka 135 A I piętro, na wysepce, telefon 58 351 15 38.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: CERAGEM -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

Ja też mam endoprotezę biodra od lutego 2010 roku. Po półrocznej przerwie znowu się masuję z dobrym skutkiem a mam łóżko w domu, więc korzystam z niego codziennie łącznie z weekendami.
Odczuwałam ostatnio sztywność nóg przy chodzeniu. Stawiałam nogi jak szczudła co bardzo jest męczące zwłaszcza na śniegu. Dwa dni temu odczuwałam dotkliwy ból w kolanie i przestraszyłam się, że powodem tego może być zbyt intensywne nagrzewanie. Ale już wieczorem ból ustąpił a ja zaczęłam chodzić jak dawniej - elastycznie i sprawnie.
Wniosek - ból był przejściowy i rzeczywiście spowodowany masowaniem ale okazał się boóem OZDROWIEŃCZYM.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: CERAGEM -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

w odpowiedzi na zaistniały ból to było spowodowane tym że organizm się oczyszcza a w tym przypadku był właśnie ból kończyn bo zachodziła reakcja w kręgosłupie ale nie trzeba sugerować sie tym bo pużniej będzie lepiej ja chodze już 3lata i też niekiedy jeszcze mam bóle mniejsze czy większe ale to bywa bardzo rzadko w każdym razie wcześniej miałam bóle przy których było mi trudno znieść bez tabletki a teraz nie używam ich w ogóle.Życzę systematyczności oraz cierpliwości
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: ceragem -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

A z czego to się organizm oczyszcza? Może z tępoty ale nie widzę efektów.
I na podstawie jakich i czyich badań jest ta teoria o oczyszczaniu, może to seniora Placebo....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: ceragem -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

Przecież to łoxko wytwarza pole magnetyczne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CERAGEM -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

bez problemu mozna chodzic jest to nawet wskazane bo moj maz chodzi i czuje sie super
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: CERAGEM -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

Moja ciotka tez ma ta endo proteze kupila ta mate przed zabiegiem ale zabieg byl wumagany w jej przupadku. Po pol roku masuje sie na standardowym programie. Moc 2
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: ceragem -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

Kolega chodził na masaże ,a ma endoprotezę jednego biodra , a na drugą operację czekał ( miała być w maju). Na operację nie poszedł , bo nie było takiej potrzeby. To chyba wystarczy za odpowiedź , czy warto chodzić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CERAGEM -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

Witam,
Mnie i mojej żonie bardzo masaże na łóżku nefrytowym bardzo pomogły. Sprowadziłem z Chin dwa łóżka bardzo dobrej jakości, myślę że są lepsze jakościowo od tych co poleca Ceragem. Jedno z nich mam do sprzedania. Jeśli jest ktoś zainteresowany proszę o kontakt na mail : rpeplinski.electronic@poczta.fm
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 32

Re: CERAGEM -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

Właściciele ceragem to dno! nie chcą naszego zdrowia tylko szybkiej sprzedaży!Takie czasy?!
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: CERAGEM -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

Też odczułem nacisk na kupno chociaż personel jest miły to widać jak spoglądają,zerkają na nas,żenujące...
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: CERAGEM -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

Próbują sprzedać i dziwnie patrzą?
No w końcu jesteś w sklepie.
Wyobraź sobie inny sklep np RTV.
Przychodzisz i widzisz fajny np. telewizor.
Podchodzi do Ciebie sprzedawca i prezentuje produkt, omawia wszystkie parametry i zalety produktu i pokazuje np. 15 minut filmu np. 3D.
A teraz Ty po tej całej prezentacji oświadczasz mu, że będziesz tak przychodził codziennie - do końca świata i jeden dzień dłużej, wysłuchiwał prezentacji i oglądał ten sam urywek filmu.
Co zrobi sprzedawca?
A - wezwie ochronę
B - wezwie karetkę lub skieruje do lekarza
C - dziwnie się popatrzy
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: CERAGEM -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

dobre. nacisk na kupno powiadasz. a Ty myślałeś że to organizacja która rozdaje łóżka ponieważ ma dużo pieniędzy i tak sobie postanowili.

puknij się w głowę.Normalne że chca sprzedać łózka . ty pewnie tez za prace chcesz pieniądze.
czy nie uważasz tego za dziwne że chcesz zarobić?
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: CERAGEM -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

Nie, to nie jest organizacja, która rozdaje łóżka, ale na całym świecie ma taką samą filozofię dzialania. Zapraszać ludzi na godzinne seanse, pomagać im, obsługiwać. I to wszystko "gratis". Niby, bo ludzie, którym te łóżka pomagają, kupują je na własność. I to jest zysk firmy.
Nikt nigdzie nie robi fochów, często ci sami ludzie chodzą na te zabiegi miesiącami i nie kupują. Dopiero, jak z jakichś losowych powodów ktoś nie może przyjść, dostrzega konieczność zakupienia takiego łóżka.
Wiem to, bo pare lat mieszkałem w pobliżu takiego punktu w USA i sam często korzystałem. Nie wiem tylko dlaczego te łóżka są w Polsce droższe, i to o ok. 1000$ niż w USA.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CERAGEM -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

W Polsce są droższe bo jest o wiele więcej naiwnych ludzi
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CERAGEM -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

To jest normalny sklep w którym jest możliwość darmowego masażu. Chciałbyś zainwestować pieniądze tylko po to aby śmierdzące babcie masowały d*pska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: CERAGEM -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

mowisz ze sa dno ale masuja ciebie za darmo to co ciebie obchodzi ze sprzedaja przepraszam ale tylko glupcy narzekaja
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 10

Re: CERAGEM -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

hej ja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CERAGEM -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

Dokładnie każdy tylko narzekać umie najpierw należy spróbować ,a potem krytykować ja mam 3 rok łóżko i jestem zadowolona z efektów zdrowotnych to co było przed trzema laty ,a dzisiaj po prostu chce mi się żyć-polecam
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: CERAGEM -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

Witam też sobie kupiłam to łóżko jest świetne ani dnia nieżałuje że go kupiłam leczy masuje super sprawa jeżeli by ktoś chciał pogadać piszcie na moje gg pozdrawiam Bogusia
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: CERAGEM -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

odpisz jaki masz typ tego łożka czy naprawdę warto wydać tyle pieniędzy czy od razu umiałaś go obsługiwac
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: CERAGEM -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

Proszę kontakt tel 604 43 88 55 pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CERAGEM -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

O swoje zdrowie musisz sam/sama zadbać, a nie oczekiwać że inni to zrobia za ciebie i to za darmo ! Przecież ceragem jest sklepem, nic dziwnego, że chcą sprzedawać. A poza tym rzeczywiście to łóżko ceragem warto mieć w domu, bo wtedy korzystasz: kiedy chcesz i jak chcesz. Ja korzystam juz ponad 2 lata według zaleceń - systematycznie, codziennie i robię zabiegi dodatkowe zależnie od potrzeb - i czuję się bardzo dobrze, wiele chorób mi minęło i oby tak dalej. Właścicielom ceragemu nalezy się podziękowanie i uznanie za to, że prowadzą taki sklep. Nie kupujesz kota w worku, tylko przed zakupem mozesz sprawdzić, czy ci odpowiada, czy nie.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 13

Re: CERAGEM -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

Ja korzystam z łóżka już ponad rok w domu i jestem co raz bardziej nim zachwycona. To mój osobisty lekarz. Przekonałam się ostatnio jak mnie dopadło zaziębienie, wieczorem zrobiłam mokse 5-cio minutową rano powtórzyłam i do pracy poszłam bez kataru pełna wigoru. Tego nie da nam żaden lekarz. A można robić jeszcze inne cudowne zabiegi np. na nasze brzuszki czy celulitis. Dzięki za takie łóżko że możemy kupić w Gdańku.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: CERAGEM -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

Jak kupujemy,telewizotr czy samochód,to wchodzimy na forum i zachwalamy po roku? To jes firma,która robi pranie mózgu praacownikom!!!!!!!!!!A oni nam,wiem bo moja znajoma pracowała w ceragemie!
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 18

Re: CERAGEM -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

a mój znajomy jest pilotem i opowiadał jak to piją w czasie lotu.
za górami za lasami bajki opowiadała mi znajoma.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: CERAGEM -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

A ja 8 miesięcy chodziłem jak trusia na zabiegi.
Zaczęły mnie boleć kolana,( bo to było 4-te piętro),
Polecam pochodzić miesiąc, a potem odstawić na kilka miesięcy!
Zauważcie że projektor nagrzewa te same miejsca, co może
doprowadzić przy długim korzystaniu do degradacji organizmu.
Nie dziwcie się personelowi, każdy chce żyć ...
Muszą rozmawiać, proponować ...
Ale mi serce krajało sie kiedy schorowany 70 latek
brał na kredyt łóżeczko za 11 baniek.
Za te pieniądze przeż 5 lat mógłby wygrzewać swe kości
w Międzyzdrojach.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: CERAGEM -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

Panie filozof ja tu czegoś nie rozumiem. Przez 8 miesięcy chodziłeś na 1 (jedno) miesięczne szkolenie i dalej niczego nie kapujesz - co robiłeś na wykładach? Jak widzę z internetu potrafisz Pan korzystać więc przez ten czas to trzeba było sobie wklepać w Google takie wyrazy: masaż, chiropraktyka, akupresura, termopunktura inaczej moksa (pańskie nagrzewanie projektorem) i podczerwień. Na pewno wyszło by, że te wszystkie zabiegi są uznane przez Światową Organizację Zdrowia za oficjalne skuteczne metody lecznicze. Jeśli chodzi o ,,degradację organizmu" to jeśli się Pan tego obawiał, to dla czego tak długo Pan korzystał z tych zabiegów ( 8 miesięcy to chyba długo) i co Pan sobie nagrzewał. Trzeba było słuchać personelu i nie grzać głowy, bo za długo nie wolno - zawsze to mówią. Teraz masz Pan chyba udar, bo niby skąd się Panu wzięło 4 piętro? ( 4 razy po schodach na pierwsze piętro?). Ten 70 letni Pan ( a byli i starsi po 84 i 87 lat ksiądz z parafii na Kartuskiej) odzyskali sprawność ruchową i pozbyli się bólu. W tym wieku to chodzi przede wszystkim o KOMFORT życia. Z tymi Międzyzdrojami to też nie ma Pan pojęcia o cenach. Ja wyliczyłem ( dane z internetu), że najtańszy pobyt plus pięć typowych zabiegów to koszt około 170 zł DZIENNIE co za te 11 baniek wystarczy na 64 dni ( kłania się podstawowa obsługa kalkulatora).
Bez komentarza.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: CERAGEM -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

uderz w stół a nożyce się odezwą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CERAGEM -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

Tak, pod warunkiem, że będzie miał za każdym razem pogodę hihihi
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CERAGEM -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

W Żorach kosztuje 12 tys.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: CERAGEM -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

O widzę Żorzankę:) Moi rodzice na to chodzą, mama sobie chwali ale powiedziała że nigdy tego nie kupi za taką kasę, tylko mówiła że 11.700. Przynajmniej darmo zaliczą:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CERAGEM -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

gdzie w Żorach można skorzystać z tego cuda. Mam ogromne wątpliwości co do tych łóżek ale chętnie spróbuje. Kiedyś namawiano nas na materac. Poszłam parę razy a plecy jak bolały tak dalej bolą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CERAGEM -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

Co za ściema nawet numer IP ten sam co chwila. Bez komentarza!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: CERAGEM -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

co za ściema
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CERAGEM -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

Tego typu łużko kosztuje u producenta ok. 500$ przy całym kontenerze o wiele taniej sami policzcie ile zarabiają na naiwności ludzkiej dorabiając do tego swoją ideologie lechttp://www.aliexpress.com/product-gs/326009893-guaranteed-100-top-quality-PU-leather-multifunctional-infrared-jade-thermal-massage-bed-wholesalers.htmlzniczą
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: CERAGEM -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

link nie działa ale wystarczy wejść na http://www.aliexpress.com i wpisać w wyszukiwarce massage bed
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: CERAGEM -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

Witam
podaję inny link w Polsce łóżko za 5500,00 zł
http://www.wellgra.pl
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: CERAGEM -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

jak nie działa to podaję inny link
http://www.welgra-wroclaw.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: CERAGEM -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

To czemu nie założysz własnej firmy?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: CERAGEM -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

Słyszeliście, że ceragem w Gdańsku się zamyka ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: CERAGEM -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

no rzeczywiście !!! jakies stare lózko bez certyfikatów PODRÓBKA CERAGEMU OD 1200 $$$$ !!!!!!!!!
jacy ludzie sa rzetelni !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: CERAGEM -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

ale bzdury , przecież to nie ceragem tylko jakies inne łózka !!!
nie znasz się?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CERAGEM -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

Podaj swój namiar, ja poznałam ceragem i jestem zachwycona, a ty kogo reprezentujesz? kim jesteś?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: CERAGEM -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

taki mądry jak potrafi bezbłędnie pisać :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: CERAGEM -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

właśnie, dobrze w domu je mieć
wzmacnia i regeneruje organizm
czuję to po sobie
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: CERAGEM -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

ja kożystam i jestem zadowolona dodaje mi sil oczyszcza organizm bol kręgosłupa minął i co z tym się wiąże ból stopy promieniujacy do palców mogę w nocy spać jestem spokojna wyciszona super polecam
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: CERAGEM -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

Osobiście uważam że łóżka weLLgra są super i za jedyne 5,500 http://www.wellgra.pl
testowałem i od razu polubiłem...;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

Nie wierzyłam, ale już przy pierwszym zabiegu odczułam miłe odprężenie i ulgę bólu po bezpłatnym zabiegu masażu na łóżku Ceragem, w Czechowicach-Dziedzicach. Na co dzień mieszkam w Bielsku, ale było warto poświęcić te kilka minut na dojazd, jeśli dobrze pamiętam to adres znalazłam na http://www.lozkoceragem.pl/. Masaż na łóżku Ceragem naprawdę potrafi uzależnić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CERAGEM -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

czy ty piszesz to aby kogoś nakłonić do zakupu bo cie oszukano
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: CERAGEM -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

szkoda, że się nie podpisałeś/ podpisalas jak taką opinie wystawiasz, co masz do ukrycia człowieku?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: CERAGEM -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

Dlaczego tak sądzisz co ci sie nie podoba w tym że maja produkt który pomaga ludziom
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: CERAGEM -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

jaka jest cena tego łóżka
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CERAGEM -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

Jakiej to firmy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CERAGEM -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

Używam już prawie dwa lata łóżko Ceragem zakupione przez członka mojej rodziny (odwiedzam od czasu do czasu). A w domu mam matę leczniczą Goodle.

Przez kilka lat miałam problemy z przewlekłą infekcją pęcherza - całkowicie przeszło.
Szybko likwiduje grypę i przeziębienie, czasami trzeba użyć kilka razy dziennie, żeby był szybszy efekt.
Poprawiła mi się koncentracja i pamięć.
Łóżko i mata bardzo mi pomagają w problemach z nerwicą/lękami/stresem które mam od dziecka. W porównaniu z tym co było jest o niebo lepiej, jednak na nerwy łóżko trzeba używać bardzo regularnie, a ja nie zawsze mam możliwość. Ale mata bardzo pomaga sama z siebie, najlepiej na niej spać ;) Ceragem masuje, wydziela promienie podczerwone i robi tzw. moksę. Mata ogrzewa, wydziela promienie podczerwone, dezynfekuje, wzmaga produkcję krwi, poprawia krążenie, uspokaja; zawiera glinkę żółtą (stosowaną od wieków jako substancję leczniczą) i robi dużo więcej, tylko nie masuje. A to byłby świetny zestaw!

Niestety Ceragem w Gdańsku został zlikwidowany jakiś czas temu, wiem że chyba jest jeszcze jeden w Gdyni...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: CERAGEM -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

Ceragem w Gdańsku działa. To w Gdyni został zlikwidowany. Proszę sprawdzić na stronie internetowej: http://www.ceragemgdansk.pl Nawet jest teraz promocja na łóżko z matą.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CERAGEM -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

Wszystkich zainteresowanych łóżkiem ceragem i korzystaniem z zabiegów zapraszamy do Centrum Zdrowego Życia w Gdańsku na Przymorzu ( ul. Krzywoustego 25 ) Tel. 58 351 15 38
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: CERAGEM -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

Wyjątkowe wprowadzanie klienta/schorowanych emerytów/ w błąd. Wróci do was ściemniacze, będziecie bardzo cierpieć za krzywdę tych dziadków.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: CERAGEM -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

moi rodzice kupili i nieużywają...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: CERAGEM -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

Mam wrazenie ze caly watek jest prowadzonyt przez kilku akwizytorów tego włąsnie łóżka, tak to brzmi.

Zdrowe jedzenie, ruch i zdanie o siebie oid wczesnej mlodosci i zadne "wynalazki" typu sklep mango nie beda potrzebne.

Pozdrawiam
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: CERAGEM -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

dlaczego tak napisałeś czy masz dowód ze te masaże nikomu nie pomogły
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: CERAGEM -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

Sprzedam używaną matę ceragem w stanie idealnym za 900 zł kontakt 665251123
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: ceragem -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

To jest jedno wielkie oszustwo!!! Starsi ludzie biora kredyty by kupic lozko za 10tys !! Ktore robi rany na całym ciele. Ludzie nie dajcie sie oszukac!!! Przeciez jakby to lozko było takie cudowne to myslicie ze lekarze by go nie przepisywali!? Naciagacze i oszusci a watek prowadzony przez akwizytorow!!!!!!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: CERAGEM -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

Zawsze się znajdzie jakiś baran co musi napluć na coś co jest dobre. Jestem bezrobotny i nikt minie zarzuci że mam w tym jakiś interes. Byłem i jestem zwolennikiem tego typu urządzeń. Mam 43 lata i nikt mi nie namawiał do zakupu takiego łóżka. Odkupiłem używane i korzystam z niego trzy lata. Zdarzyło mi się że się poparzyłem, ale tylko dla tego że mi się przysnęło, a temperaturę ustawiam na maksa. Trzeba przestrzegać pewnych zasad i nikomu nic się nie stanie. Ktoś kto nie ma zielonego pojęcia o działaniu urządzenia, a przede wszystkim o funkcjonowaniu własnego organizmu nie powinien w ogóle się na ten temat wypowiadać. Producentów tego typu urządzeń są dziesiątki na świecie i są sobie podobne w wyglądzie i w działaniu. Ceragem wywodzi się w prostej linii z Samsung Elektronic, więc jest to światowy lider w produkcji urządzeń elektronicznych (dla niezorientowanych). Cena produktu jest taka wysoka (dla biednych Polaków) bo taka jest polityka Koreańczyków - jednakowa cena na dany produkt na całym świecie (mniej więcej) i dystrybutor tego typu urządzeń nie ma tu nic do gadania. Ceragem jest w 69 krajach na całym świecie i oprócz łóżek do masażu produkuje maty termiczne, urządzenia do masażu i kosmetyki - wszystkie produkty są z tzw. górnej półki. Koreański marketing jest do do d*py i się nie sprawdza w Polsce pełnej biedaków , głupków i ,,wszystkowiedzących". Starsi ludzie kupują też samochody na raty i nikt z tego powodu nie robi afery. Każdy może kupić sobie co chce - cena takich łóżek waha się od 5,5 tyś do 13 tyś.( nowe różnych producentów). Wszystkim opluwaczom tego typu urządzeń radzę się podszkolić na temat funkcjonowania własnego organizmu ( bo tak na prawdę o on sam się leczy), żeby potem nie musieli wydawać ostatniego grosza na tego typu urządzenia bo KONWENCJONALNE LECZENIE TABLETKAMI NIE DZIAŁA ! Moje wyniki alergiczne np. trawa 10/10, brzoza 7/7. Alergia leczona od 1993r za pomocą sterydów i tabletek bez efektów. Od trzech lat nic nie biorę !!!!! Jeśli chodzi o lekarzy, to wiem, że nie mogą niczego polecać czego nie ma na liście leków, bo mogą pożegnać się ze swoją profesją. Lekarzem polecającym to urządzenie jest prof. Jeży Woj -Wojciechowski (specjalista ortopedii, traumatologii i medycyny nuklearnej oraz współtwórca odrodzonych izb lekarskich). Medycynie konwencjonalnej nie zależy na wyleczeniu pacjenta, tylko na jego ustawicznym leczeniu, żeby wydoić z niego jak najwięcej kasy ( polecam na You Tube : choroby na sprzedaż, zdrowie na sprzedaż - PLANETE http://www.youtube.com/watch?v=FoVMFK3lxdo - zobaczcie jak was robią w konia i zarabiają miliardy dolarów). Urządzenie jest wykorzystywane w polskich sanatoriach ( http://www.spabudowlani.pl/sanatorium/zabiegi/masaze - pozycja 4 od góry) i w gabinetach prywatnych. W Gdańsku też można skorzystać z płatnych zabiegów w Centrum Zdrowego Życia ul. Krzywoustego 25. Nikt nikogo do niczego nie zmusza - płacisz i masz, a jak się przekonasz to też możesz kupić (ale nie musisz).
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 10

Re: CERAGEM -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

czy ty jesteś pracownikiem firmy ceragem i od tego dostajesz premię na bezrobotnego ma bardzo dużą wiedzę na temat firmy trochę dziwne nie uważasz
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: CERAGEM -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

Pani Renato - nie jestem pracownikiem firmy Ceragem (http://www.money.pl/rejestr-firm/nip/113-25-47-948/kod-pocztowy/04-036/) ani nie byłem. Owszem pracowałem u DYSTRYBUTORA, który sprzedawał takie urządzenia, ale rozstaliśmy się 15 miesięcy temu. I nikt mi za nic nie płaci, to tak jakby były pracownik salonu np Volkswagena zachwalał na forum jakiś model samochodu - i co? Ktoś mu ma za to płacić? Trochę się trzeba stuknąć w głowę. Jest wolny kraj i każdy może pisać co chce. I nikomu niczego nie próbuję wcisnąć, bo wiem że jestem kiepskim handlowcem.
http://www.ceragem.net/ (Ceragem na świecie - jest równie popularny i ceniony jak niektóre marki samochodów - tylko nie w Polsce - Polska to dziwny kraj - mówi się że u nas nawet kryzys się nie udał). Wszystkim niedowiarkom życzę obfitej i radosnej twórczości w wymyślaniu kolejnych bzdur na temat Ceragemu.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: CERAGEM -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

mam zwyrodnienie kregoslupa ,chcialabym kupic to luzko lecz sie wacham.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CERAGEM -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

Jak się wahasz, to jest taka opcja że możesz je odpłatnie wypróbować i przekonać się czy warto. Nie licz na to, że wyprostujesz się po kilku zabiegach. To ciężka harówa dla Ciebie i Twojego organizmu która może trwać nawet do 3-4 lat ( przy założeniu że będziesz korzystać codziennie 2-3 razy). Porównaj ten zabieg do aparatu ortodontycznego, który nosi się 24 godziny na dobę przez kilka miesięcy ( zęby się prostują - proste wyliczenie 6 miesięcy x 30 dni x 24 godziny to jest 4320 godzin). Jak tyle czasu poświęcisz na prostowanie kręgosłupa to pewnie będziesz prosty.
,, Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że wymaga czasu. Czas i tak upłynie..."
Wykup sobie tutaj http://www.centrumzdrowegozycia.com.pl/page5.php pakiet zabiegów i sam oceń. Łatwo nie będzie, ale się da. Jak cię będą bolały gnaty po pierwszych zabiegach - to znaczy że działa.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: CERAGEM -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

popieram cię ,masz dużą wiedzę o tej firmie,wystarczy kilka razy pójśc i skorzystac z tego łóżka a zaraz wszystko będziesz wiedział jak działa,ja byłam kilka razy i się przekonałam
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CERAGEM -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

Ty jestes BANANE
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: ceragem -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

Nieprawda !!!!!!!!!!!!!MAM 4-ROK ŁÓŻKO CERAGEM i jest najlepszym lekarstwem na wszelakie bóle i nikt mi nie powie ,że to jakiś kamuflaż po prostu ludzie ,którzy nigdy nie mieli styczności,ani okazji spróbować to będą oczerniać i komentować złośliwie .POLECAM!!!!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: ceragem -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

Lekarze lecza po to aby leczyc a nie wyleczyć,a jak łózko ma wyleczyc to po co je zapisywac
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CERAGEM -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

tez korzystam z zabiegów i chodze na na nie regularnie ale unas w mielcu niema tych łózek lez morzna je zamówic u pana zbyszka , on tym sie zjmuje lub jego sympatyczna zona
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: CERAGEM -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

mam takie łóżko w domu rewelacja miałem takie problemy z kręgosłupem że do tej pory to chyba bym nie chodził a teraz funkcjonuje normalnie jak dla mnie ekstra
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: CERAGEM -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

Szkoda, że tak mało osób posiadających lub korzystających z tego urządzenia, tak mało o tym pisze. Może ktoś by tak opisał swój przypadek? Zachęcam do pisania, przecież to nie boli.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CERAGEM -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

Ja również posiadam i korzystałem z tego łóżka prawie 4 lata, które mi bardzo pomogło. Teraz jestem skłonny go odsprzedać za o wiele mniejszą kwotę niż dałem ponieważ zmieniłem mieszkanie na mniejsze a na to łóżko nie mam już miejsca. Stoi w oryginalnych kartonach. Jeśli jest ktoś zainteresowany to proszę o telefon. 513-419-034
Pozdrawiam Jurek z Torunia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CERAGEM -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

Z łóżka Ceragem korzystam już jakieś pół roku - rewelacja!!! Jestem emerytką . uregulowało mi się ciśnienie, a przez kilka lat brałam tabletki, które odstawiłam. Teraz ciśnienie jest 128/70 a było 160-170/98-102 a to jest coś! i dużo lepiej się czuję.Ceragem likwiduje u kobiet tzw. garb wdowi na karku a to też jest coś nie sądzicie?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: CERAGEM -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

Mamy z mężem już 4 lata łóżeczko i oboje korzystamy regularnie i czujemy się super przez te lata nie byliśmy u lekarza ,a mamy po 50-tce ,oby tak dalej zdrówko Nam dopisywało i wierzymy w to ,że zawdzięczamy to masażom ,bo przed zakupieniem łóżka było kiepsko szczególnie u mnie dyskopatia kręgów szyjnych POLECAMY!!!!!!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CERAGEM -- wasze opinie, rady i spostrzeżenia

Super. Niektórzy wiedzą jak to można wykorzystać i sobie pomóc. Zachęcam do dalszych i dłuższych opisów.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ceragem - wasze opinie, rady i spostrzeżenia

Witam odświeżam temat bo natknąłem się na fajną oferte łóżka masującego innej firmy. Chodzi mi o łóżko hot stone ma super wyposażenie w tej samej cenie co te o którym tutaj mowa tylko że bez tego wyposażenia. Chciałem się zapytać czy ktoś może ma takie łóżko i jakies opinie o nim może
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Ceragem - wasze opinie, rady i spostrzeżenia

Ja korzystałem z łóżka hot stone i muszę przyznać że jestem pozytywnie zaskoczony. Wstałem jak po dobrej drzemce. Nic nie bolało, tylko czułem taką ulgę na całym ciele. Zdecydowanie chętnie powtórzyłbym to jeszcze raz. Nawet poważnie zacząłem się zastanawiać nad zakupem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ceragem - wasze opinie, rady i spostrzeżenia

A czy rzeczywiście HotStone tak swietnei radzi sobie z bólami kręgosłupa? Bo czytam o nim wiele i już prawie się zdecydowałem - wydaje majątki na rehablitacje i masaże a tak to miałby urzadzenie w domu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ceragem - wasze opinie, rady i spostrzeżenia

Hot Ston jest świetny. Według mnie lepszy od masażysty. Zawsze pod ręką. Masaz na takim łóżku jest tak przyjemny ze sie schodzić nie chce
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ceragem - wasze opinie, rady i spostrzeżenia

To straszne jaki ten Creagem jest fajny. Rozumiem ze leczy raka i robi laske :)

co za beznadziejna autoreklama, juz widac ze to go w no
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Ceragem - wasze opinie, rady i spostrzeżenia

To fakt. Ceragem nie robi laski, nie leczy też dwóch powszechnych w Polsce chorób : głupoty i ignorancji. Koleś nie masz zielonego pojęcia o czym mówisz więc nie zabieraj głosu. I się nie wysilaj i nie odpisuj, bo nie będę polemizować - szkoda czasu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ceragem - wasze opinie, rady i spostrzeżenia

Pseudo reklama. I nie ma czego porównywać, 5 zabiegów na Ceragemie do 2 może 3. Do tego zabiegi specjalistyczne lecznicze. Jak chcecie coś sprzedać to pomyliście działy.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ceragem - wasze opinie, rady i spostrzeżenia

W Łodzi też jest łóżko nefrytowe. Super. Piotrkowska 235
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Internetowa apteka - proszę o opinie. (60 odpowiedzi)

Dziewczyny czy robiłyście kiedyś zakupy w aptece internetowej Gemini ? Czy jesteście...

Problem z utrzymaniem erekcji (196 odpowiedzi)

Witam Mam 45 lat. Od jakiegoś czasu mam spore problemy z utrzymaniem erekcji. Na początku...

Czy rozmiar członka ma znaczenie (16 odpowiedzi)

czy to jaką wielkość ma penis jest istotne ? czy byście zakończyły związek tylko dlatego, że...