Skleroterapia- polecam (1) Bardzo dobry specjalista, miły, rzeczowy, poprawił to co zepsuł inny lekarz.... Joanna zabieg na żylaki metodą EVRF (2) Jestem po zabiegu na żylaki metodą EVRF u dr Ryszarda Zająca.Zabieg trwał ok... kejsi ocena (1) Polecam. Wysoka kultura, profesjonalizm. joannapiekarz54
ulga dla nóg (1) Jestem już po całym leczeniu u doktora Zająca. Całe leczenie trwało zaledwie... ewakami klinika godna polecenia (1) Fantastyczna klinika i ludzie. "Głównym" chirurgiem był doktor Daniel... M.P. Jedyna nadzieja w lekarzu, a jednak nie do końca... (7) Do dr Ryszarda Zająca trafiłam poprzez znajomą, która miała jeszcze w... Chora dr.Zając-nieprofesjonalna obsługa i stracone pieniądze (1) Do dr.Zająca trafiłam z chorobą żylakową.Wizyta trwała 5 minut, USG zrobione... Pacjentka Piękno Bez bólu (1) Jestem stałym klientem Dr Zająca. Bardzo polecam jego usługi. Czuję się... Pacjent Operacja żylaków (1) Byłam operowana prze dr Zająca nową metodą EVRF. Zabieg i okres pooperacji... Karolina profesjonalizm i (3) skorzystałam z usług dr Zająca-porada, diagnoza i leczenie... Sweet Serdecznie polecam! (1) Jestem bardzo zadowolona z operacji laserowej żylaków przeprowadzonej przez... Danuta P. operacja żylaków (1) Z żylakami zmagam się od lat. Do gabinetu dr Zająca trafiłem przypadkiem. Na... pit EVRF (1) Jestem miesiąc po zabiegu EVRF, a wcześniej drugą nogę operowałem klasycznie... Krzysztof Znakomity (1) Polecam, wykonywałam pełen pakiet usług, od diagnostyki, poprzez zabiegi... Elżbieta Polecam (1) Życzliwy i bardzo kompetentny z dużym doświadczeniem. To znakomity lekarz... pacjentka szpitala SWISSMED Człowiek który jest lekarzem w kazdym calu (1) Polecam tego lekarza, profesjonalizm i fantastyczne podejście do pacjenta.... Adriana właściwy człowiek na właściwym miejscu (1) Profesjonalista, rzetelnie informujący o tym co zamierza wykonać pacjentowi.... pacjentka lekarz godny zaufania (1) i w gabinecie i w szpitalu znakomity fachowiec, konkretny, rzeczowy,... Dora Kinga - opinia (1) Trudno mi okreslic kwalifikacje i jakość leczenia poniewarz bylam na wizycie... Kinga