totalna żenada (1) Na prawdę odradzam to miejsce. Zarezerwowałem stolik na 11 osób, byli to moi... Adrian i Iwona ODRADZAM!!!!!!!!!! (1) OBSLUGA NIE ZORIENTOWANA.NA PYTANIE O SPALONYCH ZIEMNIAKACH PADLA... PITER Ostatni raz (1) Przykro aż pisać - radze właścicielom samemu obsługiwać albo zatrudnić... głodny
:( (1) Wybrałem się z zagraniczną znajomą poto by pokazać polską kuchnie.... Zniesmaczony :-) (1) Wyjątkowo miła, uśmiechnięta obsługa i pyszna kuchnia - to moje wrażenia z... PK najgorsze jedzenie w tym roku!!! NIE POLECAM!!!!! (1) 10.08.08 r byłem z rodzinka w tej restauracji, ŻENADA!!! pierogi kupowane... Radosław Beny - opinia (1) Pyszne pierogi, polecam :) Miałem też przyjemność wypić smaczną herbatę z... Beny :( (1) Flaki- biala breja-bez smaku-garmaz Zrazy+kasza gryczana-dwie czarne stare... janusz M - opinia (1) Drogo, tłoczno i bez rewelacji jeśli chodzi o jakość jedzenia. Poza tym dla... M dania pyszne ..ale te ceny... (1) jedzenie jest przepyszne , porcje dosc duze. ale ceny przerazaja...zamowiłam... monika nie ta usługa i nie te ceny...........a szkoda. (1) Zamówiłem trzy najbardziej "flagowe" zupy: żurek,grzybową i biełuchę(wersje... SCJ