Luiza - opinia (1) Weszłam do Ciszy rozdygotana wewnętrznie, z poczuciem, że jestem psychopatką... Luiza Ania - opinia (1) To miejsce, w którym liczy się człowiek. Empatia, bliskość, zrozumienie oraz... Ania Ag - opinia (1) "Cisza" to niezwykła przestrzeń. Bezpieczna atmosfera, oaza spokoju i... Ag
Alicja - opinia (1) Znalazłam Ciszę 2 lata temu. W tamtym okresie czułam że życie moje i dzieci... Alicja Sylwia - opinia (1) Czasem trudno przejrzeć się w lustrze, zobaczyć prawdziwą siebie i... Sylwia Ilona - opinia (1) Podpisuję się wszystkimi kończynami pod potwierdzeniem jakości usług Pani... Ilona Anita - opinia (1) Cisza to wspaniałe miejsce, które stworzyła kobieta o wielkim sercu, Eliza... Anita Ola - opinia (1) Cisza jest wyjątkowym miejscem, w którym znajduje wyciszenie i ukojenie.... Ola Iza - opinia (1) Eliza jest wspaniałą kobietą i terapeutką. Przebywanie i praca z nią pozwala... Iza Agata - opinia (1) Piękna, przyjazna przestrzeń do samopoznania i wzrastania. Zaangażowanie i... Agata Grzegorz Zagórski - opinia (1) Przytulny klimat, poczucie bezpieczeństwa i mądra terapeutka, która pomaga, a... Grzegorz Zagórski Monika - opinia (1) Miejsce nie tylko z pięknym wnętrzem. Terapia indywidualna i warszaty... Monika Pola - opinia (1) Z terapii u Pani Elizy korzystam już ponad pół roku i jestem ogromnie... Pola Lena - opinia (1) Najlepsza psychoterapeutka jaką można spotkać na swojej drodze. Lena