CityFit

Siłownie i fitness kluby

Gdańsk, al. Grunwaldzka 472D

bogusia - ocena (1) nie polecam, zwłaszcza aplikacji, która często szwankuje, wprowadzając... bogusia Klientka - opinia (1) Opryskliwy i niemiły personel- Pani Martyna- jeśli zatrudniacie ludzi, warto... Klientka Paweł z Gdyni - opinia (1) Uwaga na regulamin! Mają w nosie klientów. Jeśli masz roczny karnet i... Paweł z Gdyni
Jan Kowalski - opinia (1) Nie warto. Siłowania bardzo słabo przemyślała ofertę 24h. Dodatkowo umożliwia... Jan Kowalski Sebastian - opinia (1) Siłownia mega, chodzę od końca 2016 roku i to najlepsze miejsce pod względem... Sebastian Joanna - opinia (1) Bardzo fajna siłownia, duża przestrzeń i urozmaicona oferta zajęć fitness.... Joanna Lidia - opinia (1) Bardzo zadowolona! Ogromna przestrzen, przemiła obsługa i jakość maszyn na... Lidia maro - opinia (1) Jak dla mnie siłownia nie ma sobie równych pod względem przestrzeni, jakości... maro Karolina - opinia (1) Siłownia jest duża, ma dwa poziomy i naprawdę dużo sprzętu (technogym,... Karolina Ania - opinia (1) W dobie koronowirusa wejście na odcisk palca przez kapsułę to skandal! Brak... Ania klubowicz - opinia (1) tłok i jeszcze raz tłok (odkąd udostępnili wejście na karty typu multisport),... klubowicz Proces rezygnacji to skandal (4) Złożyłem rezygnację z członkostwa, wypełniłem ankietę minął miesiąc i kasa... Marej Nie polecam. Strata czasu (1) Szczerze nie polecam. System informatyczny jest wadliwy. Pomimo ważnego... Adrian MB - opinia (1) 1! Za obsługę z którą miałem okazję rozmawiać MB pracownik radoslaw (2) Bardzo fajna silownia fajni pracownicy pan Cezary bardzo pomocny i mily jak i... jji City****t (2) Rzadko kiedy zdarza mi się wystawiać jakiekolwiek komentarze w internecie.... Prosty Polak Snobistycznie (1) Utrudnione wejście na siłownie poprzez odcisk palca, płatny parking... Przemek Gorąco polecam!!! (1) Miałam okazję ćwiczyć w wielu klubach, zupełnie przypadkiem trafiłam do... Małgorzata wkońcu pozytywna siłownia (1) Byłam na wielu siłowniach ta jest specyficzna gdyż nie ma recepcji :) pierszy... Anna fajne, czyste miejsce (1) mam porównanie z inną sieciową siłownią i muszę przyznać, że jestem mile... Malwina