CityGYM

Siłownie i fitness kluby

Rumia, Starowiejska 9

ANGELA (1) Świetny klub jak dla mnie najlepszy..... Anga Polecam (1) Dobrze wyposażone sale ćwiczeń, nowy sprzęt. Czyste szatnie. Instruktorki... karola Najlepiej (1) Wedlug mnie jest to najlepszy klub! Dobrze wyposazony, panie w recepcji mile,... Patki
ocena lady fit (1) Uczęszczam do tego klubu od 5 lat. Miał on swój klimat. teraz nastąpiły... Kasia SPINNING (1) Cały lokal oceniam bardzo dobrze. Jest klimat, nie ma tłumów jak na dworcu.... Orzeł Pierwsza wizyta (i na razie ostatnia) (3) Moja wizyta w CityGym w Rumi odbyła się ramach darmowej wejściówki (do... Rifek84 CityGYM (1) Bardzo polecam, bardzo miła atmosfera, wszyscy przyjaźnie nastawieni, klimat... Wiktor Siłownia (1) Uczęszczam do tej siłowni od samego początku gdy tylko się otworzyła. Obsługa... Łukasz Trzebiatowski Bardzo fajne miejsce;) (1) Trenuje tam od dwóch miesięcy i jestem naprawdę zadowolona. Na siłowni sprzęt... Aleksandra B. Mega! (1) Tej siłowni nie da opisać się jednym słowem. Bardzo fajny klimat, świetna... Marcin Trendel ANNA - opinia (1) Jestem klientka tego klubu od początku jego otwarcia. Bardzo fajne miejsce i... ANNA Michał Podwysocki - opinia (1) Polecam tą siłownię, fajny sprzęt ,dobra muzyka w tle . Dziś był mój pierwszy... Michał Podwysocki Polecam gorąco (1) Rewelacyjna obsługa, świetny klimat, odnośnie sprzętu - nie jestem bardzo... Agnieszka Idealne miejsce dla kobiet (1) Zajecia fitness proawdzone są przez profesjonalną kadre. Trenerzy zwracaja... Marta:) Polecam! (1) Świetny klimat, bardzo przyjazna obsługa, trenerzy szybko reagują na błędy w... facer Polecam! (1) Zaczęłam swoją przygodę ogólnie ze sportem w Lady Fitness Rumia i wręcz się... truskaffka Motywacja! (1) Przyjemna, kameralna siłownia w samym centrum Rumii, posiadajaca... Agnieszka T CITY GYM (1) Polecam wszystkim CITY GYM! Miła obsługa, świetne wyposażenie oraz korzystna... Mikus Psikus