Joanna - opinia (1) Polecam. Miła obsługa. Pełna profesja. Joanna Marta - opinia (1) Lekarz był konkretny i dobrze dobrał córce lekarstwa, wiec ok jestem zadowolona. Marta Grzegorz - opinia (1) Obsługa rewelacyjna, krótkie terminy. Grzegorz
Natalia - opinia (1) Obsługa najlepsza.. a zwłaszcza Pani Magda:-) Specjaliści z powołania.... Natalia Karola - opinia (1) W Klinice od kilku lat leczona jest moja córka, teraz ja również zostałam... Karola pacjent - opinia (1) Najgorsza przychodnia jaka może być, lekarze do 14 a nie do 18 jak powinno... pacjent Paula - opinia (2) Obsługa recepcji w klinice ba ul. Kochanowskiego jest skandaliczna, a w... Paula Miła obsługa, profesjonalne odczulanie (1) Sympatyczna obsługa, odczulania robione bezboleśnie i bardzo sprawnie. Brak... Pacjent Mama (1) Moja negatywna cena tyczy sie głównie obsługi Pan w recepcji! Już kolejny raz... Mama alergolodzy (1) Nie jestem zadowolona z opieki. Byłam z córką, wysypka na całym ciele, testy,... Joanna Polecamy (1) Korzystaliśmy z usług przychodni na Guderskiego. Polecamy dr Cimoszko.... Karolina Moja wizyta (1) W przychodni wykonałem test alergiczny w ramach wizyty prywatnej. Niestety od... Piotr super! (1) Zapisałam się do przychodni na Gudersiego z dzieckiem do dr Kaźmierskiej,... Anna Biznesmeni nie lekarze (3) Pani doktor Moszyńska straciła dzisiaj pacjenta. Nie będę więcej leczył się w... Marcin Janek Niezla przychodnia ul. Kochanowskiego (1) przychodnia dokładnie na 4, niby wszystko tam jest w porządku, ale nie do... Sly Obsługa (1) Miałam okazję skorzystać z kliniki. Bardzo miła , profesjonalna obsługa. Pani... Ania zero empatii rejestracja nie odbiera telefonu (1) Pani w rejestracji jakby pracowała za karę. Z łaski drukuje wyniki, nie... mama Lekarze tak obsługa nie (1) Witam, Byłem od początku tej przychodni.Odnośnie lekarzy Polecam. Odnośnie... jeden z 1 pacjentów SUPER POLECAM!! (1) Bardzo miło,fachowo ,sympatycznie.Lekarz kompetentny,co ja piszę cudowny... Ania Jabłecka wspaniała przychodnia, super specjaliści i miła atmosfera (1) jestem pacjentką przychodni od roku. jestem alergikiem i z zamiarem... kachuna