pacjentka - ocena (1) Jakaś masakra, proszę czekać i tak czekała na słuchawce 30 minut w tle... pacjentka Kalina - opinia (1) Lekarze z powołaniem. Podejście do pacjenta najlepsze jakie mogłam odczuc na... Kalina Patrycja - opinia (1) Wszystko na najwyższym poziomie, trafna diagnoza, odpowiedni dobór leków dla... Patrycja
Kamil - opinia (1) Przychodnia w której pacjent jest najważniejszy , pełen profesjonalizm... Kamil Aleksandra - opinia (1) Bardzo miła i przyjazna pani w rejestracji znalazła dla mnie szybki termin... Aleksandra A... - opinia (1) Pełen profesjonalizm ,trafna diagnoza i odpowiedni dobór leków. Przy tym... A... Batog - opinia (1) Szczepienie w/g umówionej godziny . Wszystko wyjaśnione dokładnie, dziecko... Batog Joanna - opinia (1) Polecam. Miła obsługa. Pełna profesja. Joanna Marta - opinia (1) Lekarz był konkretny i dobrze dobrał córce lekarstwa, wiec ok jestem zadowolona. Marta Grzegorz - opinia (1) Obsługa rewelacyjna, krótkie terminy. Grzegorz Natalia - opinia (1) Obsługa najlepsza.. a zwłaszcza Pani Magda:-) Specjaliści z powołania.... Natalia Karola - opinia (1) W Klinice od kilku lat leczona jest moja córka, teraz ja również zostałam... Karola pacjent - opinia (1) Najgorsza przychodnia jaka może być, lekarze do 14 a nie do 18 jak powinno... pacjent Paula - opinia (2) Obsługa recepcji w klinice ba ul. Kochanowskiego jest skandaliczna, a w... Paula Miła obsługa, profesjonalne odczulanie (1) Sympatyczna obsługa, odczulania robione bezboleśnie i bardzo sprawnie. Brak... Pacjent Mama (1) Moja negatywna cena tyczy sie głównie obsługi Pan w recepcji! Już kolejny raz... Mama alergolodzy (1) Nie jestem zadowolona z opieki. Byłam z córką, wysypka na całym ciele, testy,... Joanna Polecamy (1) Korzystaliśmy z usług przychodni na Guderskiego. Polecamy dr Cimoszko.... Karolina Moja wizyta (1) W przychodni wykonałem test alergiczny w ramach wizyty prywatnej. Niestety od... Piotr super! (1) Zapisałam się do przychodni na Gudersiego z dzieckiem do dr Kaźmierskiej,... Anna