Biznesmeni nie lekarze (3) Pani doktor Moszyńska straciła dzisiaj pacjenta. Nie będę więcej leczył się w... Marcin Janek Niezla przychodnia ul. Kochanowskiego (1) przychodnia dokładnie na 4, niby wszystko tam jest w porządku, ale nie do... Sly Obsługa (1) Miałam okazję skorzystać z kliniki. Bardzo miła , profesjonalna obsługa. Pani... Ania
zero empatii rejestracja nie odbiera telefonu (1) Pani w rejestracji jakby pracowała za karę. Z łaski drukuje wyniki, nie... mama Lekarze tak obsługa nie (1) Witam, Byłem od początku tej przychodni.Odnośnie lekarzy Polecam. Odnośnie... jeden z 1 pacjentów SUPER POLECAM!! (1) Bardzo miło,fachowo ,sympatycznie.Lekarz kompetentny,co ja piszę cudowny... Ania Jabłecka wspaniała przychodnia, super specjaliści i miła atmosfera (1) jestem pacjentką przychodni od roku. jestem alergikiem i z zamiarem... kachuna ciągle zmieniane terminy! (2) w tej przychodni bez przerwy zmienia się terminy umówionych wcześniej wizyt,... Joanna Podziękowanie (1) Dziękuję pani dr Hannie Wolf za niezwykle życzliwą opiekę i troskę. To... Alina Badanie z krwi u dwulatka (2) Drodzy pacjenci,mój synek jest pod opieką alergologa od lutego tego roku.Same... przerażona Pani Doktor Moszyńska (2) Pani doktor Moszyńska straciła dzisiaj pacjenta. Nie będę więcej leczył się w... Marcin Janek niezbyt dobrze (1) niby na początku wszystko ok, miłe panie w rejestracji, czysto, prawidłowe... joystick doktor brzezicki (1) bardzo dobry specjalista ale czasu troszeczke za malo :( pacjentka bardzo miła obsługa (1) Jestem stałą pacjentką tej przychodni. Leczę się u dr. Wolf. Jest to bardzo... Iwona miła obsługa i atmosfera (1) Widzę normalność w podejściu do człowieka, usmiech na twarzy, ale też fachową... mazakgd B. - opinia (1) Jestem pacjentką dr Cimoszko od dziecka. Pani Doktor wyleczyła mnie z alergii... B. wyrazy uznania dla doktor Wolf (1) Serdeczne podziękowania za fachową pomoc, życzliwość i cierpliwość w każdej... Danuta Stosik polecam, b. miła i profesjonalna obsługa (1) polecam, b. miła i profesjonalna obsługa Piotr bardzo dobrze (1) miła atmosfera, profesjonalizm, buźka Podziękowania dla Pani Doktor Danuty Moszyńskiej (1) Serdeczne podziękowania za fachową pomoc, życzliwość i cierpliwość w każdej... Mama Witka