fajnie i przytulnie (1) tyle slyszalem o tym clubje i wrescje sie wybralismy z znajomymi, mila... adi ala - opinia (2) Naprawdę super knajpa na pozimie!!! ala Miło fajnie i przyjemnie... (1) ... staram się spędzać tam co najmniej jedną noc w tygodniu ponieważ knajpa... Misza
Beznadziejnie (2) Zapowiadał się świetny klub w fajnym miejscu a jednak właściciel przerósł... Marek Sonia - opinia (1) Szczerze polecam :) wpadliśmy tam wczoraj razem z przyjaciółmi, zupełnie... Sonia ;) (1) Ogółem bardzo mały pubik aczkolwiek bardzo przyjemny, miło jest posiedzieć ze... M. poytywnie (1) nic dodac nic ujac :d Jak w tytule pozytywnie. Szczegolnie cenione cykliczne... Anulka bonus (1) jest jak powinno byc, zeby sie wyluzowac. klimat pubu tworza ludzie tam... bonus emo - opinia (1) Jestem w tym lokalu poraz drógi i jestem mile zaskoczony!!! Bardzo fajna... emo Bez przesady! (1) Odwiedziłem ten klubik nabuzowany pozytywnymi opiniami na tym portalu i może... lech0sław Bardzo fajny (1) Pierwszy raz trafiłem do "Club no.11" zupełnie przypadkowo i od tamtego czasu... Haber Polecam!!! (1) Fajny klimat piwniczny, wygodne kanapy, dobre drineczki :) i przede wszystkim... G. Wow (1) Klub poprostu nieziemski, barman zawsze usmiechniety i sluzy pomoca :) piwko... Misio w zielonym sweterku:) Nowy Fajny Klimacik (1) klubik rozmiarów niewielkich, ale bardzo miła i przyjemna atmosfera panuje w... pawelski stefan - opinia (1) Bardzo Fajny lokal. Mają wszystkie programy sportowe i zajefajny ekran. stefan Zenio - opinia (1) Dzięki za meczyk. Było super. wszystkim szczerze polecam ten klubik Zenio Radek - opinia (1) Bardzo fajny lokalik. Polecam Radek Rewelka (1) Bardzo fajny, przytulny lokal z klimatem! Obsługa jest po prostu rewelacyjna,... Bart