Co dziś na obiad? cz.30 - wiosenna:-)

http://forum.trojmiasto.pl/Co-dzis-na-obiad-czesc-29-zimowo-wiosenna-t526081,1,310.htm

Dziewczyny, oto kolejny wątek kulinarny, poprzedni był już za długi:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co dziś na obiad? cz.30 - wiosenna:-)

Witam dziewczyny,Aniu to teraz mozesz sie tylko cieszyc wolnym czasem, oraz nie martwic egzaminami.
U mnie na obiad schabowe i marchewka z groszkiem+ ziemniaki:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co dziś na obiad? cz.30 - wiosenna:-)

u nas dziś frytki, piersi z kurczaka i surówka z różnych warzyw.

jutro zupa jarzynowa i naleśniki z twarogiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co dziś na obiad? cz.30 - wiosenna:-)

Dzisiaj egzaminy poszły lepiej:) i na szczęście już dzisiaj koniec:)
U nas dzisiaj pstrąg z piekarnika, ziemniaki z koperkiem i słata z rzodkiewkami i szczypiorem, dla młodej zrobiłam pesto cukiniowe z nowego przepisu z bazylią,czosnkiem,pestkami dyni , parmezanem i oliwą, wyszło naprawdę pyszne:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co dziś na obiad? cz.30 - wiosenna:-)

Oj @ania--------80% to b. dobry wynik:)uważam---------ja bym chciała zeby moja tyle z matmy miala....hehehe.
przyrodnicze byly koszmarne....

ps. kulinarnie u mnie to zapewne nici z jajek sadzonych.
Musze z córka po buty wizytowe jechać, bo te co ma strasznie ja obcieraja. A w tygodniu to czasu brakuje, bo praca-szkoła, angielski, trening, proby do bierzmowania, remontowe zakupy.....
ehhhh doba powinna mieć z 40h:P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co dziś na obiad? cz.30 - wiosenna:-)

U mnie dzisiaj z braku czasu o natchnienia pizza mrożona, młoda sobie gotowała makaron z sosem brokułowym.
Dzisiejsze egzaminy poszły młodej niestety tak sobie...:( przyroda która była jej konikiem poszła jej niestety tak sobie, matma na ok. 80% :( jeszcze jutro i po stresie:) a jak wyniki zobaczymy:)
Agusia fajnie że udało Ci się wyjechać, nigdy tam nie byłam napisz jak jest?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co dziś na obiad? cz.30 - wiosenna:-)

Oj Graszka przeciez to nie ja........:))

U mnie dzis nic, czyli jedzenie w MC------->cora, a my rodzice jakis kebab wrzucimy do brzucha:))

Stresssss egzaminacyjny u mnie opadł---------teraz juz po i zobaczymy co będzie w czerwcu:p
Córa mowi ze dobrze jej poszlo. Jutro na szczęście to tylko formalnośc-----ang.

ps. Na jutro chyba jakiś "łapany"obiad typu jajko sadzone:))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co dziś na obiad? cz.30 - wiosenna:-)

Witam kochane kuchareczki:-)
Na obiad schabowe, mizeria z salaty i swiezego ogorka, oraz ziemniaki:-)
Mamo b--- twoja pamiec o mnie, sprawia cuda. Dziekuje:-*
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co dziś na obiad? cz.30 - wiosenna:-)

dziś nikt nie gotuje :) ?

u nas pomidorowa z makaronem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co dziś na obiad? cz.30 - wiosenna:-)

Mama b dziękuję .
Agusia jedziemy do Gołunia to jest zaraz za Wdzydzami Kiszewskimi a przed Olpuchem .

A co do pogody to u nas tam co roku burze i deszcze kiedyś były piękne ciepłe wiosny i gorące lata a tak od 5 lat mamy zawsze tam taką niefajną pogodę czasami jak jest burza i pierdyknie to prądu nie ma przez dzień ,półtora ale ja tam lubię być nawet jak pada .

Miłego wypoczynku życzę .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co dziś na obiad? cz.30 - wiosenna:-)

Dzięki :) fajnie tu jest :) i mieliśmy godzinną burzę bez deszczu ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co dziś na obiad? cz.30 - wiosenna:-)

Ooo, całe dzieciństwo jeździłam do Dziemian;-) Miłego wypoczynku;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co dziś na obiad? cz.30 - wiosenna:-)

Wiola gdzie jedziecie? My już jesteśmy w Dziemianach ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co dziś na obiad? cz.30 - wiosenna:-)

Witam dziewczyny po świętach:)
u nas święta spokojne i leniwe:) wczoraj dojadaliśmy resztki świąteczne, dzisiaj zrobiłam chińszczyznę z makaronem, ja nie lubię wiec wygrzebałam w lodówce ravioli ze szpinakiem i zrobiłam sobie z masłem bazyliowym i serem:)
Moja córcia już po pierwszych egzaminach, wyluzowana i bez stresu:)
sprawdzała w necie odpowiedzi i mówi że poszło jej bardzo dobrze... oby tak dalej:) a u was dziewczyny jak poszło???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co dziś na obiad? cz.30 - wiosenna:-)

A my nadal jestesmy u moich rodzicow i wciąż dojadamy poświąteczne kąski. Dzisiaj mięko pieczone z ziemniakami i buraczki z chrzanem. Święta udane, w wiekszosci spedzone w ogrodzi bo tu od soboty do poniedzialku bylo po 25 stopni. Aczkolwiek starszy synek nam tez w poniedzialek zagorączkowal tak d0 39,5. Ale dwa razy podalam przeciwgoraczkowy lek i do dzisiaj na szczescie nic wiecej sie nie wyklulo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co dziś na obiad? cz.30 - wiosenna:-)

Witam po świętach. Moje też odbyły się z atrakcjami. Skręciłam kostkę i mam naderwane więzadła. Oczywiście nie mogę się dostać do ortopedy szybciej, niż w maju a powinnam dostać zastrzyk przeciw zakrzepowy. I szlag trafia człowieka w takim momencie. Trudno, trzeba będzie iść prywatnie.
W domu mam bałagan jak cholera. Mąż wraca późno z pracy, musi nam gotować a nie umie a do sprzątania to on się nie nadaje, jak mu nie pokażę palcem:-(
Zobaczymy, co dziś upichci - kanapki albo pizza. Ehhh pech:-(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co dziś na obiad? cz.30 - wiosenna:-)

@Graszka--------cieszę sie bardzo:)) że u Ciebie wszystko dobrze.
A termin super:))
nadal pamiętam.....

@wiola-------udanego wypoczynku:))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co dziś na obiad? cz.30 - wiosenna:-)

Witam slonecznie, dzis bylam u ginekologa, wszystko jest dobrze, termin mam na dzien matki, a corcia juz wazy 3 kg, coraz szybciej przybiera na wadze, ja niestety mam coraz ciezej, ale trzymam sie:-)

U mnie na obiad, to co wczoraj:-) czyli gulasz wolowy z buraczkami i ziemniaki:-) Pozdrawiam was i duzo zdrowka zycze wszystkim chorowitym!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co dziś na obiad? cz.30 - wiosenna:-)

Witam po świętach ,nasze były niezbyt udane
.Starszy syn w sobotę po popołudniu dosłał gorączki która skakała od 38 do 39.5 nic go nie bolało tylko ta temperatura wiec mąż sam z młodszym pojechali do teściowej ja zostałam w domu ,a domu nawet obiadu bo nic nie było kupione jedynie jakieś mięsko pieczone na chleb ale ani ja ani syn nie padliśmy z głodu .
W poniedziałek już temperatury nie miał ale nie chciał jechać nigdzie w sumie od poniedziałku jest dobrze nic się nie wykluło nie wiem skąd ta temp .
Więc zrobiliśmy zmianę ja tym razem z młodszym pojechałam do mojej mamy a mąż został z nim w domu ,moja mama nas obładowała jedzeniem i ciastem wiec i było dla chłopaków w poniedziałek i na wczoraj tylko zrobiłam buraczki i zjedliśmy mięso od mojej mamy .

Dzisiaj od rana zabraliśmy się za balkon bo cały sufit nam odpada ,dzięki sąsiadom z góry którzy mają deski na balkonie jak pada woda stoi tam i nas podmywa .Więc w planach obiadu nie ma na razie .Od jutra laba wyjeżdżamy na parę dni na Kaszuby .Pozdrawiam .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co dziś na obiad? cz.30 - wiosenna:-)

Witajcie poświątecznie kochane dziewczyny:))

U mnie wogole nie ma gotowania jakoś. Wczoraj dojedlismy reszte świątecznych zrazów. Dzisiaj będzie kupna pizza.
Jutro jemy na miescie.
W planach mamy remont kuchni i przedpokoju, więc już dopadła nas goraczka poszukiwań tapet:))meble do kuchni juz wybrane na szczescie.

Do gorączki remontowej dołączyła dziś do mnie gorączka egzaminacyjna. Do wczoraj byłam spokojna...........

A jak wy aniu i meggi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co dziś na obiad? cz.30 - wiosenna:-)

u nas dziś jeszcze dojadanie światecznego jedzenia, za to jutro zrobie pomidorową lub cebulowa z grzankami.

Graszka jak samopoczucie? maluch pewnie daje do wiwatu przed porodem ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

jogurty-które lubicie, polecacie? (25 odpowiedzi)

zróbmy ranking jogurtów, które macie sprawdzone-przyzwoity, w naturalny skład, najlepiej...

Grzyby! (451 odpowiedzi)

Nie będę zaczynał wątku od "yyyy...".. no i stary się przeterminował (za długo się ładuje) :D...

Gdzie mogę kupić Thermomix ?? (5 odpowiedzi)

Jakieś namiary na przedstawiciela?