Co dziś na obiad? cz.30 - wiosenna:-)

http://forum.trojmiasto.pl/Co-dzis-na-obiad-czesc-29-zimowo-wiosenna-t526081,1,310.htm

Dziewczyny, oto kolejny wątek kulinarny, poprzedni był już za długi:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co dziś na obiad? cz.30 - wiosenna:-)

Witam dziewczyny,Aniu to teraz mozesz sie tylko cieszyc wolnym czasem, oraz nie martwic egzaminami.
U mnie na obiad schabowe i marchewka z groszkiem+ ziemniaki:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co dziś na obiad? cz.30 - wiosenna:-)

u nas dziś frytki, piersi z kurczaka i surówka z różnych warzyw.

jutro zupa jarzynowa i naleśniki z twarogiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co dziś na obiad? cz.30 - wiosenna:-)

Dzisiaj egzaminy poszły lepiej:) i na szczęście już dzisiaj koniec:)
U nas dzisiaj pstrąg z piekarnika, ziemniaki z koperkiem i słata z rzodkiewkami i szczypiorem, dla młodej zrobiłam pesto cukiniowe z nowego przepisu z bazylią,czosnkiem,pestkami dyni , parmezanem i oliwą, wyszło naprawdę pyszne:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co dziś na obiad? cz.30 - wiosenna:-)

Oj @ania--------80% to b. dobry wynik:)uważam---------ja bym chciała zeby moja tyle z matmy miala....hehehe.
przyrodnicze byly koszmarne....

ps. kulinarnie u mnie to zapewne nici z jajek sadzonych.
Musze z córka po buty wizytowe jechać, bo te co ma strasznie ja obcieraja. A w tygodniu to czasu brakuje, bo praca-szkoła, angielski, trening, proby do bierzmowania, remontowe zakupy.....
ehhhh doba powinna mieć z 40h:P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co dziś na obiad? cz.30 - wiosenna:-)

U mnie dzisiaj z braku czasu o natchnienia pizza mrożona, młoda sobie gotowała makaron z sosem brokułowym.
Dzisiejsze egzaminy poszły młodej niestety tak sobie...:( przyroda która była jej konikiem poszła jej niestety tak sobie, matma na ok. 80% :( jeszcze jutro i po stresie:) a jak wyniki zobaczymy:)
Agusia fajnie że udało Ci się wyjechać, nigdy tam nie byłam napisz jak jest?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co dziś na obiad? cz.30 - wiosenna:-)

Oj Graszka przeciez to nie ja........:))

U mnie dzis nic, czyli jedzenie w MC------->cora, a my rodzice jakis kebab wrzucimy do brzucha:))

Stresssss egzaminacyjny u mnie opadł---------teraz juz po i zobaczymy co będzie w czerwcu:p
Córa mowi ze dobrze jej poszlo. Jutro na szczęście to tylko formalnośc-----ang.

ps. Na jutro chyba jakiś "łapany"obiad typu jajko sadzone:))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co dziś na obiad? cz.30 - wiosenna:-)

Witam kochane kuchareczki:-)
Na obiad schabowe, mizeria z salaty i swiezego ogorka, oraz ziemniaki:-)
Mamo b--- twoja pamiec o mnie, sprawia cuda. Dziekuje:-*
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co dziś na obiad? cz.30 - wiosenna:-)

dziś nikt nie gotuje :) ?

u nas pomidorowa z makaronem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co dziś na obiad? cz.30 - wiosenna:-)

Mama b dziękuję .
Agusia jedziemy do Gołunia to jest zaraz za Wdzydzami Kiszewskimi a przed Olpuchem .

A co do pogody to u nas tam co roku burze i deszcze kiedyś były piękne ciepłe wiosny i gorące lata a tak od 5 lat mamy zawsze tam taką niefajną pogodę czasami jak jest burza i pierdyknie to prądu nie ma przez dzień ,półtora ale ja tam lubię być nawet jak pada .

Miłego wypoczynku życzę .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co dziś na obiad? cz.30 - wiosenna:-)

Dzięki :) fajnie tu jest :) i mieliśmy godzinną burzę bez deszczu ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co dziś na obiad? cz.30 - wiosenna:-)

Ooo, całe dzieciństwo jeździłam do Dziemian;-) Miłego wypoczynku;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co dziś na obiad? cz.30 - wiosenna:-)

Wiola gdzie jedziecie? My już jesteśmy w Dziemianach ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co dziś na obiad? cz.30 - wiosenna:-)

Witam dziewczyny po świętach:)
u nas święta spokojne i leniwe:) wczoraj dojadaliśmy resztki świąteczne, dzisiaj zrobiłam chińszczyznę z makaronem, ja nie lubię wiec wygrzebałam w lodówce ravioli ze szpinakiem i zrobiłam sobie z masłem bazyliowym i serem:)
Moja córcia już po pierwszych egzaminach, wyluzowana i bez stresu:)
sprawdzała w necie odpowiedzi i mówi że poszło jej bardzo dobrze... oby tak dalej:) a u was dziewczyny jak poszło???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co dziś na obiad? cz.30 - wiosenna:-)

A my nadal jestesmy u moich rodzicow i wciąż dojadamy poświąteczne kąski. Dzisiaj mięko pieczone z ziemniakami i buraczki z chrzanem. Święta udane, w wiekszosci spedzone w ogrodzi bo tu od soboty do poniedzialku bylo po 25 stopni. Aczkolwiek starszy synek nam tez w poniedzialek zagorączkowal tak d0 39,5. Ale dwa razy podalam przeciwgoraczkowy lek i do dzisiaj na szczescie nic wiecej sie nie wyklulo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co dziś na obiad? cz.30 - wiosenna:-)

Witam po świętach. Moje też odbyły się z atrakcjami. Skręciłam kostkę i mam naderwane więzadła. Oczywiście nie mogę się dostać do ortopedy szybciej, niż w maju a powinnam dostać zastrzyk przeciw zakrzepowy. I szlag trafia człowieka w takim momencie. Trudno, trzeba będzie iść prywatnie.
W domu mam bałagan jak cholera. Mąż wraca późno z pracy, musi nam gotować a nie umie a do sprzątania to on się nie nadaje, jak mu nie pokażę palcem:-(
Zobaczymy, co dziś upichci - kanapki albo pizza. Ehhh pech:-(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co dziś na obiad? cz.30 - wiosenna:-)

@Graszka--------cieszę sie bardzo:)) że u Ciebie wszystko dobrze.
A termin super:))
nadal pamiętam.....

@wiola-------udanego wypoczynku:))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co dziś na obiad? cz.30 - wiosenna:-)

Witam slonecznie, dzis bylam u ginekologa, wszystko jest dobrze, termin mam na dzien matki, a corcia juz wazy 3 kg, coraz szybciej przybiera na wadze, ja niestety mam coraz ciezej, ale trzymam sie:-)

U mnie na obiad, to co wczoraj:-) czyli gulasz wolowy z buraczkami i ziemniaki:-) Pozdrawiam was i duzo zdrowka zycze wszystkim chorowitym!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co dziś na obiad? cz.30 - wiosenna:-)

Witam po świętach ,nasze były niezbyt udane
.Starszy syn w sobotę po popołudniu dosłał gorączki która skakała od 38 do 39.5 nic go nie bolało tylko ta temperatura wiec mąż sam z młodszym pojechali do teściowej ja zostałam w domu ,a domu nawet obiadu bo nic nie było kupione jedynie jakieś mięsko pieczone na chleb ale ani ja ani syn nie padliśmy z głodu .
W poniedziałek już temperatury nie miał ale nie chciał jechać nigdzie w sumie od poniedziałku jest dobrze nic się nie wykluło nie wiem skąd ta temp .
Więc zrobiliśmy zmianę ja tym razem z młodszym pojechałam do mojej mamy a mąż został z nim w domu ,moja mama nas obładowała jedzeniem i ciastem wiec i było dla chłopaków w poniedziałek i na wczoraj tylko zrobiłam buraczki i zjedliśmy mięso od mojej mamy .

Dzisiaj od rana zabraliśmy się za balkon bo cały sufit nam odpada ,dzięki sąsiadom z góry którzy mają deski na balkonie jak pada woda stoi tam i nas podmywa .Więc w planach obiadu nie ma na razie .Od jutra laba wyjeżdżamy na parę dni na Kaszuby .Pozdrawiam .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co dziś na obiad? cz.30 - wiosenna:-)

Witajcie poświątecznie kochane dziewczyny:))

U mnie wogole nie ma gotowania jakoś. Wczoraj dojedlismy reszte świątecznych zrazów. Dzisiaj będzie kupna pizza.
Jutro jemy na miescie.
W planach mamy remont kuchni i przedpokoju, więc już dopadła nas goraczka poszukiwań tapet:))meble do kuchni juz wybrane na szczescie.

Do gorączki remontowej dołączyła dziś do mnie gorączka egzaminacyjna. Do wczoraj byłam spokojna...........

A jak wy aniu i meggi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co dziś na obiad? cz.30 - wiosenna:-)

u nas dziś jeszcze dojadanie światecznego jedzenia, za to jutro zrobie pomidorową lub cebulowa z grzankami.

Graszka jak samopoczucie? maluch pewnie daje do wiwatu przed porodem ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

pomysł na zupe (34 odpowiedzi)

rosół...pomidorówka...warzywna...krupnik...ile można:P czy macie jakies nowe ciekawe przepisy na...

Gdzie mogę kupić Thermomix ?? (5 odpowiedzi)

Jakieś namiary na przedstawiciela?

Ogrodowy piec do pizzy (5 odpowiedzi)

Jaki polecacie ogrodowy piec do pizzy? Żeby można było go używać w ogrodzie lub tarasie oraz nie...