Co na wypadające włosy?

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko bez ogłoszeń
Macie jakieś sprawdzone sposoby na wypadające włosy? Mam już dość, bo moje włosy są dosłownie wszędzie. A przy myciu, to już w ogóle.
Karmię piersią, więc nie wiem czy jakieś suplementy mogę stosować :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co na wypadające włosy?

a bierzesz te witaminy co się w ciązy bierze ???
wypadanie włosów po porodzie to normalna rzecz niestety mi przeszło po ok. pół roku dopiero
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co na wypadające włosy?

aha, nie wiedziałam, że to norma...
witaminy biorę, a raczej staram się brać (czasem zapominam)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co na wypadające włosy?

norma, norma..to co nie wypadało w ciąży teraz musi wypaść ;)
moje włosy były po prostu wszędzie i w takich ilościach, że masakra.. jak je złapałam na głowie to wyciągałam garściami.. po ok. miesiącu się skończyło, ale mówią, że to może trwać tak długo, jak karmi się piersią.. podobno nie można brać żadnych tabletek na wypadanie itp. ewentualnie jakieś szampony, odżywki, ale to i tak raczej niewiele prawdopodobnie zmieni ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co na wypadające włosy?

norma.u mnie sie zaczelo jakies pol roku po porodzie.masakra doslownie.
od 4 miesiecy biorę BELISSĘ (do kupienia w aptece) dwie tabletki dziennie,rano jedna,wieczorem jedna.szczerze to nie wierzylam w efekty,ale to DZIAŁA!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wlosów wypada o polowe mniej!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co na wypadające włosy?

Niestety po porodzie jak piszą dziewczyny to norma.

Nie bój się nie wypadną wszystkie chociaż czasami ma się takie wrażenie.

Ja stosowałam Capivit piękne włosy i trochę pomogło ale to co miało wypaśc to i tak wypadło.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co na wypadające włosy?

wlosy przestaly mi wypadac jakis miesiac po zakonczeniu karmienia piersia, tj, po 11 miesiacach.
I nie martw sie - ja nie wylysialam!
wlosy owszem byly wszedzie, ale nosilam w domu opaske i wiazalam je w kitke, dzieki temu musialam je tylko zbierac z poduszki.
Teraz zakupilam dobry szampon i staram sie jesc tylko zdrowe i pozywne rzeczy aby wzmocnic caly organizm. Suplement diety w postaci witamin w tabletce do mnie nie przemawia, efekt jest widoczny dopiero po 3 miesiacacha koszt znaczny. Lepiej wcinac musli, szpinak i brokuly :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co na wypadające włosy?

"efekt jest widoczny dopiero po 3 miesiacacha "

To prawda na efekty regularnego stosowania trzeba poczekac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co na wypadające włosy?

ja w czasie ciąży i po porodzie brałam i biorę porządne witaminy - regularnie
tez karmię piersią i dopiero ok. 4 m-ce po porodzie (to jest od dwóch tygodni) zaczeły mi wypadać w ogromnych ilościach. Wcześniej nie wypadł mi przy czesaniu ani jeden włos, a mam wyjątkowo gęste i długie. Włosy są na prawdę wszędzie. Nie cierpię tego...
Myślę że organizm jest wyjałowiony i tyle

myślę, że trzeba zaczać jeść to w czym jest siarka i żelazo. Czyli rzepa, brukiew, wątróbka, jajka, ryby

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co na wypadające włosy?

a ja polecam naprawde Belisse.efekt rewelka:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co na wypadające włosy?

ja karmiłam piersią przez ponad miesiąć-wtedy nie wypadały, po ok 2 miesiącach zaczęło się..., nie mogę tego znieść-wcześniej nie wiedziałam co to stracić włosa z głowy a teraz mam wrażenie jakbym miała jutro wyłysieć!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co na wypadające włosy?

Trzeba sprawdzić tarczycę - po porodzie często zaczyna się niedoczynność, przy której włosy wypadaja okropnie, jest sennie, zimno i waga do góry, a przynajmniej nie spada mimo starań.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co na wypadające włosy?

wlosy nie wypadaja w ciazy, ale jak minie burza hormonów ( 2-4 miesiacy po porodzie organizm sie stabilizuje) to zaczynaja wypadac wlosy. Przy karmieniu piersia to normalne ( produkuje sie hormon prolaktyna), i zadne witaminy tego nie zmienia, dodam ze wiekszosc suplementow ma na ulotce- nie stosowac w okresie karmienia piersia.
Trzeba sie nauczyc z tym zyc, a wlosy wzmocnic podcieciem. Ja to przerobilam dwa razy i lysa nie jestem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co na wypadające włosy?

To prawda, że chyba to co musi wypaść to musi, ja karmie caly czas piersia i zaczely mi wypadac jak mała skonczyła 3 m-ce i do teraz masakra, a ze mam dlugie wlosy to wszedzie sa, porazka,codziennie latam z odkurzaczem, a i tak zaraz sa znowu, witaminy biore caly czas, alenie sadze zeby to cos mialo pomagac,moze minimalnie, tez myslalam,ze jeszcze troche i wylysieje, ale ostatnio bylam u fryzjera i fryzjerka mnie pocieszyla, ze jeszcze troche wlosow mi zostalo i raczej mi to nie grozi ;-) Trzeba niestety to przeczekac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dokładnie, większość kobiet ma ten problem. Ja uzupełniałam merz spezial, takim zestawem na włosy i paznokcie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co na wypadające włosy?

u mnie rewelacyjnie zadzialal szampon Dercos czerwony, kilka myc i wlosy przestaly wypadac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co na wypadające włosy?

Caroca,ten szampon to Vichy jest?Ja nie jestem w ciąży,a włosy mi strasznie ostatnio wypadają.Po myciu to mam zapchane cały odpływ w wannie!Musze koniecznie coś zastosować,bo kiedyś obudzę się łysa!;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co na wypadające włosy?

Polecam Belissę, tak jak Justi napisała tabletki fenomenalne, a kosztują jakieś 12 zł :) do tego maseczki z nafty kosmetycznej, soku z cytryny i żółtka...
Mojej kuzynce po poodzie włosy wypadały tak, że już były widoczne u niej place na głowie :/ łykała tabletki + maseczki i pomogło :)

Poza tym polecam jeszcze takie tabletki:
image

w prawdzie opakowanie z kuracją na miesiąc kosztuje około 90 zł ale efekt działania można zauważyć już po tygodniu. Miałam straszne problemy z wypadającymi włosami (nie z powodu ciąży :)) i mi bardzo pomogły! :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co na wypadające włosy?

mogę te tabletki expert włosy załatwić za 35 zl jak by ktos chcial
:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co na wypadające włosy?

Malinka - tak, to jest Vichy. Polecila mi go kolezanka (fryzjerka) i u mnie naprawde sie sprawdzil, po obu ciazach gdy bardzo mocno wypadaly mi wlosy, kilka myc i problem z glowy (doslownie i w przenosni ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co na wypadające włosy?

a ja robię raz w tygodniu maseczkę z żółtka + nafty kosmetycznej i/lub oleju rycynowego - podziałało rewelacyjnie. Włosy wypadały mi okropnie, wszędzie je widziałam, a mam słabe i cienkie więc martwiło mnie to podwójnie. Po 2-3 tyg kuracji nie mam problemu, maseczki robię cały czas. Dodatkowo kupiłam szampon firmy Joanna dla słabych i wypadających włosów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co na wypadające włosy?

tak prawde mówiąc włosy po porodzie wypadaja często moja fryzjerka mówi ze nie ma na to leku :) no i ma tez wpływ na to zima mi wypadały masowo ale juz sie uspkoiło z głowy musi spaśc ileś włosów dziennie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja oprócz tego biorę Merz Spezial z witaminami na włosy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Co na wypadające włosy?

ewwa, jest nadzieja. ;)

Ja cały czas karmię (15 miesięcy) i włosy dopiero teraz powolutku zaczynają wracać do formy. Wcześniej było tragicznie - mimo łykania witamin (Prenatal Classic), które z resztą biorę do tej pory, ze względu na karmienie.

Ale tak jak napisała Abigail - nie bój się, nie wyłysiejesz. ;) W każym razie ja też nie wyłysiałam. :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co na wypadające włosy?

ja brałam skrzyp polny niedrogi i dobry!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co na wypadające włosy?

Ja polecam z apteki taki plyn do psikania po myciu wlosow, seboradin, do wlosow wypadajacych, jest super, polecila mi fryzjerka i zadzialal u mnie, no i nie jest drogi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co na wypadające włosy?

Sprobowalabym multitabsu tranu, albo jakiegos kopleksu witamin dla ogolnego wzmocnienia, ale musialabys to najpierw skonsultowac ze swoim lekarzem, poza tym nie martw sie wypadaniem wlosow, te co sa slabsze teraz musza zrobic miejsca dla nowych, zdrowszych, lsniacych wloskow, wiec z pewnoscia niebawem bedziesz sie cieszyla, ze zdrowej ich kondycji :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co na wypadające włosy?

a mi babka zawsze mowila na wzmocnienie wlosow wbij jako do kubka potem przelej na glowe masuj splucz uzyj szamponu i wlosy wzmocnione u mnie sie sprawdzilo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co na wypadające włosy?

dziewczyny jesli chodzi o tego experta do wlosow (tabletki) to w aptece gemini kosztuje zaledwie 43zl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co na wypadające włosy?

Dziewczyny a jakie witaminki moge brać przy karmieniu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co na wypadające włosy?

A ja Wam cos powiem dziewczyny jestem juz 4,5 miesiaca po porodzie nie wypadaja mi wlosy...wcale a poznaokcie mam tak twarde jak nigdy w zyciu...ale od urodzenia Mai wcinam 4 razy (conajmniej ) kasze pęczak, jaglana i jęczmienna i zadne suplementy nigdy tak nie poskutkowaly...Teraz kasze bede jadła do końca zycie ;D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co na wypadające włosy?

....mi zaczely strasznie wydac wlosy dopiero 10 miesiecy po porodzie kochana:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co na wypadające włosy?

skrzypu polnego itego typu suplementów nie wolno stosować w czasie karmienia piersią
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli chodzi o witaminy na wypadanie włosów to zdecydowanie polecam Ci Vitapil. U mnie sprawdził się świetnie gdy włosy wypadały mi po ciąży. Włoski zrobiły się grubsze i bardziej sprężyste. Dodatkowo były bardzo odżywione.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

ja przerzuciłam się na kosmetyki ziołowe i włosy zdecydowanie mniej mi wypadają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja kupiłam kapsułki soxstosowania codziennego na skore głowy. Można wieczorem - to taki tonik wiec nie sa od tego tluste włosy. Firmy kerasterse. W hurtowni. Drogie ale działają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam tabletki biotebal , przynajmniej mi troszkę pomoglo i mniej wypadaja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie własnie też zaczelo sie tak niewinnnie, od wypadania włosów, a kilka tygodni zauwazyłam że mam poprstu placki gołe na głowie, normalnie łysienie! Jestem załamana tym faktem, co robić? Wiadomo, muszę sie udać do lekarza, ale co robić na już? Przegląając strony internetwe natrafiłam na recenzję http://3xile.pl/szampon-dx2-nie-dziala-moja-opinia-o-dx2/ i się zastanawiam sama co zrobić, kupować te tabletki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mi swego czasu, także po porodzie pomogło serum http://dermastic.eu/dermastic/serum-przeciw-wypadaniu-wlosow.html takie dosłownie, od regularnego stosowania moje włosy są w znacznie lepszej kondycji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kosmetyki Wax Pilomax. To naprawdę specjaliści w kwestii regeneracji włosów. Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Maska Henna Wax Pilomax. Hamuje wypadanie włosów i przyśpiesza ich porost. Jest świetna polecam z całego serca.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co na wypadające włosy?

Najlepiej 10 lisci laurowych podgrzewać okolo 10minut na wolnym ogniu w 1 szlance wody i codziennie 2 x dziennie spryskiwać wlosy. Oczywiscie przecedzic i wlać do buteleczki z atomizerem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podstawa to sen, min te 8h snu bo wlasnie w nocy regeneruje sie organizm, krew itd a jak wiadomo wlosy wyrastaja wlasnie z krwi... do tego dieta zdrowa i wlasnie dobrze dobrane kosmetyki i supelementy by wzmocnic sie od srodka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a to chodzi o jakies zwykle witaminy w sensie magnes cynk itd?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

hmm mysle ze takie tez moga byc chociaz nie to mialam na mysli :) na stronie eksperciwlosow.pl sa suplementy diety, ja zdecydowalam sie na silver formula herbs bo leciały mi włosy i ona sie sprawdza, z tej samej strony mam tez kosmetyki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

rozumiem, dziekuje wiec za polecenie bo nie znalam ich
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja testowałam już tyle specyfików i mogę polecić Koxidil. Dowiedziałam się o tym kosmetyku z polecenia koleżanki, ona wcześniej sięgnęła po tą serię i bardzo sobie chwaliła. Oczywiście byłam dość sceptyczna. Jak się później okazało zupełnie niepotrzebnie. Regularnie stosowanie przyniosło efekty. Od zawsze moje włosy rosną bardzo wolno. Po ampułkach rosną w tak szybkim tempie, że wciąż nie mogę uwierzyć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Dr Bogdan Koprowski . (30 odpowiedzi)

Czy któraś z was leczyła się u tego lekarza lub prowadziła ciąże jakie macie opinie ?

Jaki wozek wybrac? (71 odpowiedzi)

Dziewczyny jaki wozek wybrac? 2w1, 3w1? Jakiej firmy polecacie? Rodze w wrzesniu :)

szkoła Montessori - ktoś miał styczność? (53 odpowiedzi)

Chciałam poprosić o opinie osoby, które mają/znają dzieci uczęszczające do szkoły (nie...