Restauracja Corrèze

Restauracje

Gdańsk, Stara Stocznia 2/7

Aga - opinia (1) Wszystko generalnie na plus, jedyna wątpliwość - obsługa bez rękawiczek i... Aga Tomek - opinia (1) Jeszcze nie odkryty kulinarny zakątek Gdańska. Restauracja najwyższych lotów... Tomek świetne miejsce (1) Ładnie, przytulanie, piękna zastawa, dobra obsługa, a co najważniejsze - na... m.
Doskonałe miejsce (1) Naprawdę doskonałe miejsce. Obsługa super, jedzonko pyszne. Przystawki,... Ewa Bardzo dobre jedzenie (1) Nam szczególnie smakował tatar ,ale wszystko inne było równie Boskie anka Smak na tak (1) Kuchnia na wysokim poziomie. Czuć i widać profesjonalizm, pasję i wiedzę.... Krzysztof Miejsce godne polecenia (1) Jedzenie w tym miejsc to prawdziwa przyjemność smakowa i wizualna.... Jan Brawo! (1) Jedna z najlepszych restauracji w Gdańsku. Wspaniałe dania, piękne wnętrze,... marja Sama nie wiem? (1) Byliśmy w Correze po raz drugi i obsługiwała nas ta sama kelnerka co... Natalia Smacznie (1) Potrawy pyszne pięknie podane a zupa z kalarepki przepyszna :) miła i pomocna... Kobieta rodzinny obiad zaraz po wizycie w muzeum (1) gorąco polecam Restauracje Correze! bardzo miła atmosfera, jedzenie... Pati bardzo fajne miejsce (1) fajny wystrój, miła obsługa, świetna sałatka z kaczki i duży plus za menu dla... nina Niemożliwe smacznie (2) Wpadliśmy ze znajomymi i dziećmi , 3 pary 10 osób , pomimo braku... Kamil Miejsce godne uznania na trójmiejskiej mapie. (1) Jako regularni bywalce tejże restauracji podpisujemy się pod wysoką jakością... Piotr wspaniałe doznania kulinarne, poklecam (1) Polecam każdemu to miejsce, byłam z mężem i jesteśmy zachwyceni obsługą,... Renia rozczarowanie (1) Skuszony pięknymi zdjęciami dań w internecie postanowiłem wybrać się na... wodolot POLECAM (1) Byłam na kolacji z mężem, pyszne jedzenie!! nie było do czego się... Karolina Polecam!!! (1) Cudowne miejsce! Polecam w szczególności: zupę cebulową, żołądki oraz... Marta Smacznie w bardzo sympatycznym wnętrzu (1) Udało mi się spróbować tylko dwóch potraw, więc będę wracał przetestować... Maciej