Credo Zakład Pogrzebowy

Zakłady pogrzebowe

Gdańsk, Adama Mickiewicza 20A

Adkall - ocena (1) Profesjonalizm, wsparcie i doświadczenie. Rodzina dziękuje za ostatnią drogę... Adkall Patrycja Joka - opinia (1) Bardzo dziękujemy Właścicielom i Pracownikom Zakładu Credo za profesjonalne i... Patrycja Joka Dorota Pofelska - opinia (1) Jestem pod ogromnym wrażeniem zakładu Credo pięknie profesjonalnie... Dorota Pofelska
Dominik - opinia (1) Jestem zadowolony z działań zakładu Credo, bardzo sprawna organizacja,... Dominik Janek - opinia (1) Bardzo dobry zakład pogrzebowy. Otrzymałem ogromne wsparcie od pracowników.... Janek Małgorzata - opinia (1) Bardzo chciałam podziękować za przygotowanie Ostatniej Drogi Mojego... Małgorzata Elżbieta - opinia (1) Ceremonia pogrzebu była sprawna i poprawna.Schody zaczynają się w momencie... Elżbieta Ola - opinia (1) Bardzo dziękuję za organizacje pochówku. Niestety umowa nie do końca została... Ola Joanna - opinia (1) Bardzo dziękuję firmie za organizację pochówku mojej mamy. Sprawny przewoz z... Joanna Pogrzeb świecki (2) Dziękujemy firmie Credo za zorganizowanie i przeprowadzenie świeckiej... Iwona Pogrzeb mamy (1) Jestem z bratem bardzo zadowolona . Dziekujemy za fachowa I rzetelna... Magonka Dziękuję (1) Kolejny raz korzystałam z usług zakładu pogrzebowego Credo.Jestem wdzięczna... Katarzyna Pełen profesjonalizm, godni polecenia. (1) Kolejny raz korzystaliśmy z usług Credo, tym razem w wielki piątek. Wszystko... Marcin Godni polecenia (1) Dziękuję wszystkim pracownikom Credo za pomoc w ostatnim pożegnaniu babci... Łukasz Pogrzeb dziecka nienarodzonego (2) Niestety po raz drugi w przeciągu roku musiałam skorzystać z usług firmy... Bogna pelny profesjonalizm (1) po stracie bliskiej osoby nie zycze nikomu -zalatwiania wszystkich spraw... ADAM Szczególne podziękowania (1) za wielką pomoc w trudnej sytuacji jaką jest utrata bliskiej osoby.Wybór... Renata Michał - opinia (1) Trudno napisać, że polecam ich usługi, bo przecież nikomu nie polecam... Michał POCHÓWEK PRZYGOTOWANY SUPER PIĘKNIE I PROFESJONALNIE (1) POLECAM WSZYSTKIM , FIRMĘ CREDO. UROCZYSTOŚC, FORMALNOŚCI... WSZYSTKO... MAŁGORZATA KOZŁOWSKA Wielkie Bóg Zapłać !!!! (3) Dziękujemy za WIELKI PROFESJONALIZM pracownikom "CREDO" Począwszy od... Maciej Kwiatkowski