Credo Zakład Pogrzebowy

Zakłady pogrzebowe

Gdańsk, Adama Mickiewicza 20A

Joanna - opinia (1) Bardzo dziękuję firmie za organizację pochówku mojej mamy. Sprawny przewoz z... Joanna Pogrzeb świecki (2) Dziękujemy firmie Credo za zorganizowanie i przeprowadzenie świeckiej... Iwona Pogrzeb mamy (1) Jestem z bratem bardzo zadowolona . Dziekujemy za fachowa I rzetelna... Magonka
Dziękuję (1) Kolejny raz korzystałam z usług zakładu pogrzebowego Credo.Jestem wdzięczna... Katarzyna Pełen profesjonalizm, godni polecenia. (1) Kolejny raz korzystaliśmy z usług Credo, tym razem w wielki piątek. Wszystko... Marcin Godni polecenia (1) Dziękuję wszystkim pracownikom Credo za pomoc w ostatnim pożegnaniu babci... Łukasz Pogrzeb dziecka nienarodzonego (2) Niestety po raz drugi w przeciągu roku musiałam skorzystać z usług firmy... Bogna pelny profesjonalizm (1) po stracie bliskiej osoby nie zycze nikomu -zalatwiania wszystkich spraw... ADAM Szczególne podziękowania (1) za wielką pomoc w trudnej sytuacji jaką jest utrata bliskiej osoby.Wybór... Renata Michał - opinia (1) Trudno napisać, że polecam ich usługi, bo przecież nikomu nie polecam... Michał POCHÓWEK PRZYGOTOWANY SUPER PIĘKNIE I PROFESJONALNIE (1) POLECAM WSZYSTKIM , FIRMĘ CREDO. UROCZYSTOŚC, FORMALNOŚCI... WSZYSTKO... MAŁGORZATA KOZŁOWSKA Wielkie Bóg Zapłać !!!! (3) Dziękujemy za WIELKI PROFESJONALIZM pracownikom "CREDO" Począwszy od... Maciej Kwiatkowski SERDECZNE PODZIĘKOWANIE (1) Serdecznie dziękuję pracownikom Zakładu Pogrzebowego CREDO za pełen... Rafał Pełen profesjonalizm (1) Chciałabym podziękować Firmie a przede wszystkim Panu Jarkowi za pięknie... Ewa Pełen profesjonalizm (1) W czwartek odbył się pogrzeb mojego taty zorganizowany przez firmę Credo z... Leszek Profesjonalnie (1) Z czystym sumieniem mogę polecić Credo. Spotkaliśmy się z ogromnym taktem i... Bogna Profesjonalizm (1) Dziękuję firmie za profesjonalne podejście w załatwianiu spraw pogrzebowych.... Ewa dziekuje (1) Panowie z Credo wiedzą jak podejście do ludzi w tak ciężkiej chwili.Wszytko... Wojtek pełen profesjonalizm (2) Przekazuje szczere wyrazy podziwu dla zakładu pogrzebowego... Tkacz Małgorzata Duży profesjonalizm (1) W takich chwilach jak pogrzeb bliskiej osoby to co najważniejsze, to okazanie... Tadeusz
1