Credo Zakład Pogrzebowy

Zakłady pogrzebowe

Gdańsk, Adama Mickiewicza 20A

SERDECZNE PODZIĘKOWANIE (1) Serdecznie dziękuję pracownikom Zakładu Pogrzebowego CREDO za pełen... Rafał Pełen profesjonalizm (1) Chciałabym podziękować Firmie a przede wszystkim Panu Jarkowi za pięknie... Ewa Pełen profesjonalizm (1) W czwartek odbył się pogrzeb mojego taty zorganizowany przez firmę Credo z... Leszek
Profesjonalnie (1) Z czystym sumieniem mogę polecić Credo. Spotkaliśmy się z ogromnym taktem i... Bogna Profesjonalizm (1) Dziękuję firmie za profesjonalne podejście w załatwianiu spraw pogrzebowych.... Ewa dziekuje (1) Panowie z Credo wiedzą jak podejście do ludzi w tak ciężkiej chwili.Wszytko... Wojtek pełen profesjonalizm (2) Przekazuje szczere wyrazy podziwu dla zakładu pogrzebowego... Tkacz Małgorzata Duży profesjonalizm (1) W takich chwilach jak pogrzeb bliskiej osoby to co najważniejsze, to okazanie... Tadeusz Profesjonalizm i ludzkie podejście (1) Wczoraj pożegnaliśmy mojego Stryja. Formalności pogrzebowe zleciłyśmy z... Bratanica Krzysztofa Pośpiech niewskazany (1) Wyjątkowa chwila i wyjątkowy czas dla bliskich zmarłego. A przy tym wszystkim... Marcin Podziękowanie (1) Pomoc od firmy i profesjonalna obsługa w takim momencie jak pogrzeb to... Jacek Godnie i profesjonalnie (1) Polecam wszystkim usługi tego zakładu.Począwszy od załatwiania spraw w... Katarzyna Fachowo i miło (1) Doskonały kontakt i obsługa dyga41 Profesjonalnie (1) Usługa pogrzebowa świadczona na najwyższym poziomie! Firma godna polecenia.... Jola rozgoryczenie i rozczarowanie (1) Pochowanie bliskiej osoby to wielki ból i smutek. Każdy życzyłby sobie, by ta... rozgoryczona Profesjonalizm. (1) W ostatnim czasie pochowałem na jednym z gdańskich cmentarzy parafiankę,... ks. Arkadiusz dziękuję (1) Nagłe odejście mojej Mamy odebrało mi zdolność logicznego myślenia.na... lili Dziękuję... (1) Z tą chwilą, gdy trzeba przygotować ostatnie pożegnanie najbliższej osobie... Piotr B. Gdańsk