Naleśnikarnia Cuda Wianki

Naleśnikarnie Jedzenie na wynos

Sopot, Bohaterów Monte Cassino 9

Iwona - opinia (1) Jedzonko przepyszne, porcje ogromne Iwona Goście z Krakowa - opinia (1) Niecodzienny lokal z klimatem! Wyjątkowo smaczne naleśniki w przyzwoitej... Goście z Krakowa mmm - opinia (1) Najlepsze naleśniki... Duży wybór, smacznie i świeżo. mmm
Wypas (1) Super smaczne,super syte :) Wystrój niebanalny. Urocza obsługa :) Dziękujemy... Mie War Opinia (1) Naleśniki na 46 sposobów, jeden lepszy od drugiego. Wspaniały lokal,... WB dla smakoszy (1) Zupa przepyszna ,reszta dan doprawione i zupełnie wystarczające dla nawet... darek Niesamowite Naleśniki (1) Świetne naleśniki, obsługa na najwyższym poziomie i wszystko za przystępną... Krzysztof Polecam (1) Wszystkim którzy chcą zjeść dobrze, za przystępną cenę polecam Naleśnikarinę... Maciej polecam (1) Fantastyczna obsługa bardzo dobra muzyka . Czuję się jakby była znowu w... Aleksandra REWELACJA (1) Pyszne i bardzo ładnie podane naleśniki zapewniają że każde podniebienie... JAREK 4,5/6 (1) Miło, przytulnie, duży wybór naleśnikowych wariacji, zaskakujące naleśnikowe... Kasia Rewelacja (1) Naleśniki, które jadałam dotychczas to te z serem lub dżemem. Po weekendzie w... Ania Pychota (2) Cudowne naleśniki. Bardzo czysto w lokalu i przyjemnie. Obsługa przemiła.... Krzysztof M. Super miejsce (1) Polecam, polecam, polecam....................to super miejsce gdzie można... Beata Z. Bomba! (1) Świetna restauracja. Porcje tak duże, że nie sposób zjeść wszystkiego , ceny... warszawianka;) bardzo polecam to wzór do naśladowania (1) lokal wypełniony prawie w całości mimo to dzięki szybkiej obsłudze wszystko... Endriu z Torunia Super (1) Dzisiaj pierwszy raz zamówiłyśmy, bardzo smaczne, widać pasję we wszystkim co... aneta Zdecydowanie najlepsza naleśnikarnia (1) Wystarczyła jedna wizyta aby stać się stałym klientem. Jedzenie pyszne i... tomek Jestem zachwycona! (1) Co roku odwiedzamy Sopot i co roku odwiedzemy tą naleśnikarnię. Obsługa... Magda Palce lizać (1) W minioną niedzielę wybraliśmy się z partnerem do naleśnikarni .Co mogę dodać... Pati