Cudowny Dotyk

Salony masażu

Gdańsk, Jacka Malczewskiego 78G/2

Ola i Mateusz - ocena (1) Byliśmy na kursie masażu dla par i nie dość, że wyszliśmy z nową wiedzą, to... Ola i Mateusz Izabela - ocena (1) Przecudowna osoba pracuje z ogromnym wyczuciem wiedzą i szacunkiem bardzo... Izabela Jakub Neumann - opinia (1) Bardzo polecam wszystkim masaż u Ani. Wspaniała atmosfera pełna dobra i... Jakub Neumann
S.R. - opinia (1) Wczoraj pierwszy raz skorzystałam z usług Pani Ani. I już wiem, że nie... S.R. Iwona - opinia (1) Przecudowna osoba z wyjątkową energią. Oczarowała mnie samą już rozmową przez... Iwona Łukasz - opinia (1) Bardzo polecam. Pani Ania ma bardzo indywidualnie podejście. Łukasz Margret - opinia (1) Masaż twarzy petarda! Polecam masażystkę! Margret egon - opinia (1) Bardzo polecam byłem skorzystałem i wyszłem bardzo pozytywnie naładowany... egon Lena - opinia (1) Byłam na 3-godzinnej sesji Lomi Lomi Nui (piękny dar z okazji Dnia Kobiet).... Lena Lidia - opinia (1) Bardzo polecam. Same cudowne doznania, do których chce się wracać Lidia Danny - opinia (1) Profeska i cudowny zapach, relaks. Bosko. Wart ceny i czasu. Danny Natalia - opinia (1) Bardzo mile spędzony czas na nauce masażu relaksacyjnego. Pani Ania... Natalia Krzysztof Brauer - opinia (1) To był niezapomniany czas akurat dla mojej najpiękniejszej i dla mnie. Razem... Krzysztof Brauer Ewa - opinia (1) Goraco polecam mazaze u p. Ani to super miejce na relaks i odpoczynek z mila... Ewa M - opinia (1) Cudowna podróż. Jeszcze raz dziękuję i na pewno wrócę. M M. - opinia (1) Polecam masaż u Ani. Masaż z uważnością, zaangażowaniem, od serca. M. Agata - opinia (1) Bardzo spokojne, miłe miejsce gdzie można się świetnie zrelaksować Agata Tatiana Nasiadko - opinia (1) Polecam panią Anię, pełen profesjonalizm. Tatiana Nasiadko Aga T. - opinia (1) Masaż u p. Ani to cudowne przeżycie. Dla mnie to czas na totalny relaks... Aga T. Ewa - opinia (1) Polecam. Bardzo miła atmosfera, profesjonalnie. Ewa