Cudowny Dotyk

Salony masażu

Gdańsk, Jacka Malczewskiego 78G/2

Leokadia - ocena (1) Jestem pod wrażeniem osobowości Pani Ani, a do tego Jej złote ręce... Czysta... Leokadia Adam - ocena (1) Bardzo udana sesja. Dla mnie było to cenne doświadczenie, rozszerzające... Adam Michalina - ocena (1) Dziś mieliśmy okazję z partnerem doświadczyć nauki masażu dla par. Słowo... Michalina
Anna - ocena (1) Masaż Kobido,świetny relaks i super przeżycie, polecam każdemu. A Pani... Anna Lelia - ocena (1) Niesamowity Delikatny dotyk Przez masaż. Odbiecność w każdym momencie.... Lelia Karolina M - ocena (1) Bardzo polecam :) dla ciała i umysłu Karolina M Natalia - ocena (1) Polecam ;) masaż bardzo udany i spełnił oczekiwania Natalia Gosia - ocena (1) Cudowny masaż gorącymi kamieniami, podczas którego totalnie odpłynęłam ️... Gosia Ada - ocena (1) Wizyta u Pani Ani to nie tylko masaż, to bezpieczna przestrzeń na... Ada Dawid - ocena (1) Wizyta u Ani to cudowne doświadczenie, podczas którego czułem się całkowicie... Dawid Jakub Wyrębski - ocena (1) Super osoba, super miejsce, super masaż, po tym spotkaniu uśmiech długo nie... Jakub Wyrębski VK - ocena (1) Faktycznie cudowny dotyk :) Polecam!!! VK Jc - ocena (1) Wspaniale doładowanie pozytywną energią! Bardzo polecam. Jc Adrian - ocena (1) Wspaniały, cudowny masaż . Polecam z całego serca. Adrian monika - ocena (1) Zdecydowanie polecam to miejsce. Masaż relaksacyjny bardzo udany- wyszłam... monika Paulina Sadowska - ocena (1) Polecam z całego serca Pierwszy raz spotykam się z takim zaopiekowaniem... Paulina Sadowska Aleksandra - ocena (1) Rewelacyjny masaż lomi lomi, ukojenie dla ciała i duszy, z pewnością wrócę w... Aleksandra Kasia - ocena (1) Cudowny relaks, super efek Kasia Filip - ocena (1) Przyznam, że na początku byłem bardzo nerwowy, ale Ania swoim spokojem i... Filip Viktoryia - ocena (1) Do Ani chodzę na masaż już prawie od roku i wiem, że dalej będę chodzić tylko... Viktoryia