Cukiernia Stefanka

Cukiernie i piekarnie

Gdańsk, Piastowska 107

Klient - ocena (1) Kobieta która tam pracuje ma beznadziejne podejście do klienta...Jest... Klient ja - opinia (1) nie polecam zamawiania tam tortów, a szczególnie z kremem. Są po prostu nie... ja Renata - opinia (1) Wyroby mają smaczne, ale podzielam opinię odnośnie obsługi. Sprzedaje okropna... Renata
jubilatka - opinia (1) tort nawet smaczny, chociaż owoce nie wyglądały świeżo, natomiast obsługa... jubilatka Watpliwa reklama (3) Właśnie byłam świadkiem jak rozpedzone auto z reklamą cukierni pokonało z... Katarzyna Nie polecam (1) Ciasta były nie smaczne.Wyczuwalny posmak,sztucznych... Ania Beznadziejna obsługa (1) Niestety kilkakrotnie miałam przyjemność być w tej piekarni i spotkałam się z... Mania Cudeńka (1) Jak sięgam pamięcią udając się do pracy specjalnie jeździłam tamtędy aby... dekabe tłusty czwartek (2) Najpyszniejsze pączki w Gdańsku. zięba wyroby naprawdę średniej jakośi (1) kupiłam ostatnio kilka pączków na wagę i 10 małych ptysiów z masą budyniową i... Agnieszka personel do wymiany (1) W dniu dzisiejszym chciałam zrobić zakupy w cukierni ma ul.piastowskiej... i Popsuło się bardzo! Kupiłem ostatni raz. (1) Prawie na każdą imprezkę kupowałem ciasta w Stefance... Poprzednio z pół roku... Tomasz W. Podziękowanie :) (1) Cukiernię Stefankę znam od dziecka, na różne okazje kupowała w niej ciasta... M.M.S.