Cukiernia W-Z

Cukiernie i piekarnie

Gdańsk, Słodowników 1

Kuba - ocena (1) Torty z prawdziwą bitą śmietaną! Kuba Bea - ocena (1) Przepyszne pączki, drożdżówki, torty i ciasta. Jabłko w cieście, rurki z bitą... Bea ANNA - ocena (1) wyroby przepyszne, świeże, od lat tam kupuję jabłka w cieście. ANNA
Macias - ocena (1) Rewelacja polecam. Macias Mariola - ocena (1) Najsmaczniejsze ciasta , a szczególnie mój ulubiony jest makowiec:):):) Mariola Yogi - opinia (1) P pyszne wyroby cukiernicze Yogi Malinka - opinia (1) Ta cukiernia powinna być na i miejscu! Od dzieciństwa mieszkałam obok WZ na... Malinka Paweł - opinia (1) Najlepsze wyroby w Trójmieście. Paweł Piotr - opinia (1) Tam jest poprostu super ,pyszne wyroby a w szczególności pączki z wiśnią i... Piotr bąbel :) - opinia (1) Bardzo smaczne ciasta, super obsługa , kolejki też o czymś świadczą ,wiec nie... bąbel :) Piotr - opinia (1) zawsze korzystam z tej cukierni, wspaniałe wypieki godne polecenia Piotr Jan K - opinia (1) Pyszne wypieki jak domowe. Miła obsługa Jan K Andrzej - opinia (1) Jest smacznie i względnie tanio, a jabuszka w cieście palce lizać... Andrzej edek - opinia (1) super wyroby -najlepsze pączki w gdańsku edek Kasik_2034 - opinia (1) Ciasta i torty przepyszne, mój ulubiony torcik truskawkowy :) Niestety... Kasik_2034 Lech - opinia (1) Przez miesiac styczen/luty bylem 4 razy w g,7,30do 8,30, wz barkery,... Lech Żaba - opinia (1) To cukiernia w której od lat kupujemy słodkości i przepyszne torty na różne... Żaba Małgorzata - opinia (1) Najlepsze drożdżowe ciasta! Rogale, drożdżówki, strucle, babki, pączki -... Małgorzata Katarzyna - opinia (1) Powinni miec gwiazde na niebie za jabłko w ciescie ! Katarzyna Hanna Salamon - opinia (1) Cukiernia od lat na rynku.Nie będę ukrywać ,że to cukiernia mojego... Hanna Salamon