Cukiernia W-Z

Cukiernie i piekarnie

Gdańsk, Słodowników 1

Helena - opinia (1) Pyszne tortu i ciasta jak u mamy. Sympatyczny właściciel z poczuciem humoru.... Helena Jolanta - opinia (1) WZ-ka zawsze trzyma poziom - świeżo, na dobrych produktach, ciasta jak domowe... Jolanta Madzia - opinia (1) Kupuję od dziecka ich produkty, nigdy się nie zawiodłam. Najlepsze pączki i... Madzia
Piotr - opinia (1) Po prostu super . Jakość, obsługa i ceny. Piotr Elaszka - opinia (1) Polecam, tradycyjne smaczne ciasta Elaszka Anna - opinia (1) Najlepiej odwiedzić główną siedzibę na Słodowników, największy wybór i czynne... Anna Janusz - opinia (1) Świetna jakość, zawsze tam kupuję torty na imprezy i nigdy się nie zawiodłem! Janusz Genialne (1) Super ciasta jeszcze lepsze torty. Polecam polecam polecam Edyta Dobre ciasta, słaba obsługa (2) Niestety niemiła i nieuprzejma obsługa podczas każdej z moich wizyt sprawiła,... Paweł slodownikow - obsluga (1) obsluga w cukierni na ul. slodownikow pozostawia wiele do zyczenia. bardzo... sasiadka Kris (1) Pyszne ciasta i drożdżówki w rozsądnych cenach. Bardzo miła obsługa Krzysztof Olejki! (1) Kupiłam dzisiaj dwa ciasta, oba z dodatkiem obrzydliwych, śmierdzących... Maria Tort pomaranczowy (1) Bardzo dziękuję za pyszny tort pomarańczowy !Znam cukiernie od dziecka... Irena Irena (1) Witam ponownie moi kochani Espoo 25,12.2016, Bardzo wszystko... Irena Torty (1) Bardzo dobre torty.Korzystam od paru lat.Nigdy sie nie zawiodlam:) Doti Doświadczenie juz ponad 50,lat gwarancji juz mają od roku 1960. (1) Gwarancji powstala sprawdzona juz ponad 50,lat objechaliśmy cala Polske mamy... Irena Jan G. Świetna cukiernia (1) Jeśli mam ochotę na coś słodkiego to wybieram tylko W-Z tkę . Mimo że mają... Anna Sz. Dobre ciasta (1) Kiedy jestem w pobliżu to zajdę by kupić naprawdę dobre ciasto, dzisiaj... stała klientka Wspaniałe miejsce! (1) Uwielbiam cukiernię WZ! Zawsze świeże i smaczne produkty, polecam zwłaszcza... Ja Dzienkuje bardzo dosiego roku calej zalodze (1) Bardzo serdecznie dziekuje wam wszystkim,calej zalodze w-z z Gdanska... Irena Gnerowicz