numpsa (1) byłem kupiłem i narazie jest wszystko ok cały sezon przejechałem i jest... numpsa kupiłem (1) kupilem wczoraj rower http://www.cyclosport.pl/product_info.ph powiem wam ze... knasster17 Super sklep polecam w 100% (1) Znajomy polecił mi ten sklep ponieważ kupił tu rower i jest z niego... a_gila
Pełna satysfakcja (1) Szukałem rower w całym trójmieście . Analizowałem ceny , osprzęt ,serwis i... Kuba Jestem zadowolony sklep działa jak magnes (1) Jeden z niewielu sklepów w trójmieście gdzie naprawdę fachowo dopasują... janusz Godny polecenia (1) 2 lata temu zakupiłem pierwszy rower w tej firmie dla brata ;po roku prawie... Marek B. Gorąco polecam!!!! (1) Jestem bardzo zadowolona z obsługi . Pracownicy mili i fachowi , rowery... Ania Lepiej być nie może!!!! (1) Super sklep i serwis!!!! Miła i profesjonalna obsługa . Marcus Rewelacja (1) Super wybór rowerów, świetna strona internetowa, bardzo konkurencyjna ceny,... Agnieszka SUPER SKLEP (1) Beata pusty sklep (1) Od prawie dwoch tygodni chce kupic rower ktory wlasciciele tego sklepu... klient Qazimodo - opinia (1) Wybór - tragicznie niski! zarówno rowerów jak i części. Wyspecjalizowali się... Qazimodo