Super podejście do klienta (1) Zapytali, doradzili,pomogli,wyszedłemw pełni zadowolony- najlepszy salon!!! ZA! Bardzo zadowolony klient (1) Szukałem ostatnio roweru na sezon 2018/2019. Po przeczytaniu opinii na temat... Zadowolony klient Super sklep (1) Jestem bardzo zadowolona z nowego nabytki w sklepie w Chwadzczynie. Rower... Ola
opinia (1) Rowery są ok. Ale obsługa poza szefem fatalna. Naprawdę niemiły pan.:( kamil Pozdrawiam Cyclosport i szczerze polecam (1) W maju 2014 kupiłem duży MTB na osprzęcie ALIVIO w umiarkowanej cenie... zuber125 Profesjonalizm (1) Sklep z fachową obsługą,szeroki wybór czesci rowerowych, przyjazna atmosfera,... Olas Nie polecam dla was i waszego portfela (1) Obsługa zna się na rzeczy, aż za bardzo... Wciskają kit, że trzeba coś... Turdziel fajny sklep (1) Bardzo miła obsługa cierpliwie dobierała rower. Cenowo wypada lepiej niż inne... J. Znakomity Profesjonalista (1) Zamówiłem rower z indywidualnymi modyfikacjami - przygotowany i przesłany... 99UG totalna amatorka.. (1) Przed wizyta zadzwonilem, zeby zapytac sie czy maja czesci do mojego roweru,... Mihu bardzo sympatyczny sklep ! (1) Nieczęsto korzystam ze sklepów - wolę zakupy w internecie (ceny) , ale... Marek D Rowery Biria (1) Super przemiły właściciel P. Krzysztof jest bardzo otwarty, uczynny,... Jan Siemiński Bardzo dobry sklep/serwis (1) Trochę mały asortyment części i wyposażenia, ale serwis i rowery bardzo... Ryszard komfort i niezawodność - rowery Biria (2) Kupiłem następny rower Biria w tym sklepie, tym razem damski. Z poprzedniego... DK Brak części zamiennych (1) W dziecięcym rowerku Biria kosztującym ok.1000zł. pękła obudowa łańcucha.W... kamil rower biria-masakra (1) Do roweru w przypadku awari brak części zamiennych! kamil Klient? a co to właściwie takiego jest? (1) pojęcie klient jest zupełnie obce tej firmie i ludziom w niej pracującym. a... dobry rower biria Polecam serwis w CycloSporcie (1) Świetny serwis w sklepie. Mam 5-letnią Birię. Bardzo fachowo potrafią... Robson Wciskają kit, nie należy we wszystko wierzyć. (2) Zakupiliśmy trzy rowery... Rower za 1100 zł został złożony na najtańszych... pk Lubię ten sklep (1) Bardzo mi odpowiada komfort zakupów tzn. nie ma problemu z parkowaniem,... IW