zero gwarancji (4) w serwisie twierdza ze na czesci zuzywajace nie ma zadnej gwarancji wiec... klient Polecam ten sklep (1) Jestem stałym klientem i już po raz kolejny dokonałem zakupów w tym sklepie.... Poulred polecam (1) Dość duży wybór ram i rowerów w różnych cenach i różnych rodzajów. Części... k313
odradzam (2) sprzedawcy zaproponowali mi że zamówią dla mnie część , po czym czekałem na... wojtas Nie polecam (1) Niezbyt miła obsługa i wygórowane ceny. Mr Bardzi fajny sklep, ze sprzętem godnym polecenia. (1) Witam ! Po tegorocznej długiej ziemie nadeszła pora na zmianę roweru.... Wnux Doskonały wybór (1) W zeszłym tygodniu pierwszy raz skorzystałem z usług tego sklepu. Jestem... Tomek Interesujące promocje (1) Bardzo ciekawa i różnorodna oferta. Nawet teraz, gdy jest już po sezonie. Nie... Barbara Rowery dla dzieci (1) Świetny wybór rowerów dla dzieci w różnym wieku i o różnym wzroście. Bardzo... Donat Fachowy serwis (1) Od kilku lat serwisuję w CycloSporcie wszystkie moje rowery !!! Zarówno te,... Dariusz Bichajło Doskonały zakup przez internet (1) W tym miesiącu kupiłem rower w CycloSporcie przez internet. Zakupiony rower... Krzys bardzo fajny sklep (1) Dla mnie to sklep, gdzie obługa świetnie doradzi zarówno kupno roweru jak i... BINEK Obsługa klienta nie z tej epoki (1) Byłem zainteresowany rowerem marki Schauff. Pomijając fakt, że sprzedawca... Rafal Nierzetelny serwis (1) Kupiłam tam rower półtora roku temu i jestem z niego bardzo zadowolona.... Anna Polecam ten sklep!!! (1) Duży wybór rowerów, profesjonalna obsługa,dogodny system ratalny, to wszystko... Natasza polecam innym (1) Kupowałem w Cyclo Sport rowery na raty . Jeden rower wybrałem z kolekcji... M.Cichocki Klient (1) Kupiłem kolejny rower !!! Z pewnościa nie ostatni. !!! Jestem bardzo... Klient profesjonalny sklep (1) Zakupiłem w tym sklepie 2 lata temu rower i jestem zadowolony zarówno z ceny... Marcin M bardzo dobr ajakość (1) Kupiłem porządny rower za bardzo przystępną cenę. Sprzedawca pomógł dopasować... Marek Zabrocki jestem zadowolony (1) Powiem tak kupiłem rower birie no i po 3 m-c łozysko zaczeło wydawać... janusz