Czy bielizna z etam to dobra bielizna?

Jakiś czas temu trafiłam na stronę https://www.etam.pl/. Zastanawiam się, czy naprawdę warto tam kupować, bo zdania są podzielone :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rok temu kupiłam w promocji w sklepie stacjonarnym w Forum piękny biustonosz Etam. Przyznam, skusiła mnie cena. Zostałam dobrze wymierzona przez Panią doradzającą i go kupiłam. Przyznam szczerze, chodziłam w nim niecały jeden dzień- niewygodny, spłaszcza, deformuje piersi. Może dla właścicielek miseczek A jest dobry. Ja mam B/C- mój biust w tym biustonoszu był zniekształcony, wszystko wylewało się bokiem. Ja nie polecam, więcej już tam z pewnością nie kupię. Mój faworyt to jednak Triumph- w TK Maxx można upolować naprawdę piękne sztuki nawet do 70 proc taniej. Wygoda noszenia- bezcenna, nic się nie deformuje, nie uwiera.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja kupuję regularnie bieliznę w Etam, w sklepie stacjonarnym i tylko tam. Ostatnio trafiłam na wyprzedaż, ale od X czasu płacę wysoką cenę i nie żałuję. Mam zawsze idealnie dobrany rozmiar, ponieważ panie mierzą, dobierają biustonosze tak, że nic się nie deformuje, nie zniekształca, nie wypada, dobiera fasony i rozmiary.
Dla mnie są wygodne, eleganckie, seksowne, gładkie, koronkowe, do koloru - do wyboru. Jeden biustonosz tylko mi się już nie nadaje, właściwie to mi się ramiączko zakęciło tak, że już nie mogę odkręcić, bo są nieodpinane. Z całego serca polecam ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dokładnie! Jestem tego samego zdania jeżeli chodzi o https://www.etam.pl/! Tak samo jak Wy zdecydowałam się go przetestować, wczoraj po Waszych odpowiedziach poszłam do sklepu stacjonarnego i nie mogę wyjść z podziwu!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zdecydowanie https://www.etam.pl/ to dobre rozwiązanie. :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Czy bielizna z etam to dobra bielizna?

Kpina.
Ta firma to jedna wielka kpina.
Na stronie internetowej twierdzą, ze mają darmową dostawę. Tylko ze maja darmową dostawę... do swojego sklepu. Wyobrażacie sobie?! Firma robi łaskę, ze za darmo dostarczy swój produkt do swojego sklepu xD mimo to zdecydowałam się na tę opcję, ponieważ - kiedy w innych sklepach dostawa powyżej 100zl jest gratis i to do domu, nie kuźwa do sklepu - oni nawet przy wydanej dużo wyzszej kwocie liczą sobie jakaś absurdalną kwotę za przesyłkę.
Kiedy zamówiony towar dotarł do sklepu, do którego mam kawał drogi, było tydzień przed świętami i tak się składa, ze ludzie np pracują; dostałam bezczelną informację o treści MASZ 5 dni na odbiór. przepraszam, co? A jak nie, to niby co, oddacie do Caritas? Żeby chociaż no nie wiem... prosimy o odbiór w ciągu tygodnia albo mamy nadzieje, ze uda się odebrać przesyłkę w ciągu 7 dni czy chociaż byłoby nam miło gdyby przesyłka została odebrana do Xx grudnia. Nie. MASZ 5 dni na odbiór. lol. Na szczęście kiedy pojechałam ją odebrać po 8 dniach okazało się, ze łaskawie jeszcze nie wyrzucili moich zakupów za 200zl , Alleluja.
Zamówiona piżama przyszła natomiast... z błędem. drugi rok z rzędu ️ żałosne. Oczywiście nie mieli na stanie innego egzemplarza, bo po co, a święta tuż tuż, wiec musiałam wybrać inna. Tym samym nie dość ze straciłam zniżkę studencką 10% (pół godziny roboty żeby ją uzyskać, bo trzeba się zalogować na jakimś osobnym portalu, uzyc maila uczelni a jeszcze portal ma osobna stronę na każdy kraj, wiec spróbuj się nie pomylić), wiec nie dość ze zamiast otrzymać rabat i przeprosiny ze są g*wnianą firmą straciłam zniżkę, to jeszcze pani policzyła mi o kolejne 10zł drożej niż było na metce. (Zorientowałam się w wigilie, wiec już nic nie mogłam zrobić.)

Cała ta firma jest żenująca. Najgorsze zakupy ostatnich paru lat. Kpią sobie z klienta w żywe oczy i w dodatku sprzedają bardzo drogo szajs z błędami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Problemy pierwszego swiata xd
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam sprawdzić sobie też sklep https://sklep.cornette.pl/ . Mają fajne figi, bokserki i piżamy dla całej rodziny. To polski producent, działa na rynku już od wielu lat. Warto tam zerknąć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zdecydowanie jeśli chodzi o wybór bielizny to w sieci warto kupować mi-ma.ofp.pl/. Mają ofertę od sprawdzonych polskich producentów, dodatkowo sensowne ceny oferowanych produktów. Jeśli ktoś będzie szukał dla siebie bielizny to zdecydowanie ich polecam, myślę że na spokojnie będzie można cos wybrać pod kątem własnych oczekiwań.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja od jakiegoś casu kupuję przez internet, można znaleźć fajny biustonosz w dobrej cenie. Zamówić 2 rozmiary wybrać tek, który pasuje i odesłać jak coś nie pasi. Staniki najbardziej lubie Gorsenia lub Gaia albo Kinga też ma super i one fanie trzymają i są na dłużej tylko wiadomo bielizna jest delikatna trzeba uważać z praniem). Ja ostatnio kupowałam na Sotto.pl , ale jest też dużo innych sklepów. Chociaż cenowo tutaj wychodziło najtaniej, no i są z 3miasta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ale po co pytasz innych :) zamow co ci sie podoba i sama ocen.. ja tak zamawialam z roznych stron i teraz mam jedna ulubiona z ktorej zamawiam najczesciej :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a co to za ulubiona strona? podpowiedz cos :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

superlove :) o ktorej pisze loginka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Czy bielizna z etam to dobra bielizna?

ja ostatnio bardziej sie rozgladalam za jakas bielizną erotyczna :) najwyzsza pora odswiezyc szafe, bo troche nudą w sypialni zawiewa...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Czy bielizna z etam to dobra bielizna?

nooo powiem ci, ze faktycznie przydałoby sie, ja tez nic dawno nie kupowalam. Maz na pewno by sie ucieszył :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Czy bielizna z etam to dobra bielizna?

Tu sobie zobacz https://superlove.pl/bielizna-erotyczna ogromny wybór bielizny, komplety, jakies nocne ubranka, przebrania, co kto lubi :) na pewno znajdziesz cos dla siebie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Kobieca pielęgnacja (3 odpowiedzi)

Widzę, że wiele kobiet uczęszcza na comiesięczne lub dwutygodniowe wizyty u paznokci, rzęs, brwi,...

Czy tabletki na podniesienie libido działają? (12 odpowiedzi)

Dziewczyny czy testowałyście jakieś tabletki na podwyższenie libido? Czy coś takiego działa?

Tlenoterapia? (4 odpowiedzi)

Czy ktoś z Was korzysta może z zabiegów tlenoterapii? Wiem, ze można korzystać z komór...