Czy ktoś mieszka na ul. Rubinowej?

Witam.Planuję wreszcie wyprowadzić się z miasta i mieć sój kawałek ogrodu i dom. Spodobało mi się Banino i znalazłem kilka działek. Chciałem zapytać się o jedną likalizację, a mianowicie ul. Rubinową. Czy może ktoś tam mieszka, albo wie coś o tej lokalizacji, jakk się tam mieszka itd.
Słyszałem od znajomego, że tam trochę wieje, ale nie wiem na ile to problem.
Będę wdzięczny za każdą informację.
Z góry dziękuję.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Czy ktoś mieszka na ul. Rubinowej?

przeanalizuj ortofotomapy OMT bo mysle ze nie wiatr moze byc najwiekszym problemem...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Czy ktoś mieszka na ul. Rubinowej?

Czy masz na myśli obwidnicę metropolitalną?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Czy ktoś mieszka na ul. Rubinowej?

dokladnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Czy ktoś mieszka na ul. Rubinowej?

O obwodnicy wiem. Mierzyłem i wyszło mi, że będzie ok. 500 m dalej. Mieszkam w mieście i nie stanowi to dla mnie problemu.
Może ktoś jeszcze ma jakieś spostrzeżenia?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Czy ktoś mieszka na ul. Rubinowej?

Witam. Ja mieszkam od prawie dwóch lat. Wiać trochę wieje, ale czy bardziej niż na innych ulicach to nie wiem. Sąsiedzi nie sprawiają problemów, brak głośnych imprez itp. Często przy płocie biegają sarenki czy zające. Stosunkowo blisko jest szkoła, żabka, biedronka czy poczta. Do autobusu dojazd autem około 5 minut. Jest tu raczej cisza i spokój. Ogólnie polecam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Czy ktoś mieszka na ul. Rubinowej?

ja właśnie kupiłam mieszkanie na rubinowej, jak jeżdżę tam doglądać budowy to faktycznie trochę wieje ale czy jakoś bardzo .... wg mnie zapowiada się super :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Szambo - wywóz (43 odpowiedzi)

Hej ile płacicie za wywóz szamba 10m? U Richerta kolejna podwyżka (140pln) i zastanawiam się nad...

Imperium-Auto Salon (3 odpowiedzi)

Witam, jakieś opinie o Imperium-Auto Salon. Firma mieści się w Baninie przy ulicy Wiśniowej 11....

Worki foliowe (3 odpowiedzi)

Posiadam dużo drzewek w ogrodzie i na jesień często muszę zaplanować cały jeden dzień na...