Czy możesz stać się dobrym szpiclem po prostu dzięki dobremu skokowi?

Mam 173cm i gram jako libero. Jednak zanim zacząłem grać jako libero, byłem zewnętrznym hitterem. Mój pion jest bardzo zły, może około 20 cali i za każdym razem, gdy podbijam, wychodzi od razu. Ale miałem świetną formę i moc, to chyba tylko mój skok. Zamierzam dostać się do naprawdę dobrej szkoły siatkówki, a próby są w przyszłym roku , planowałem kontynuować karierę jako libero (w którym jestem przyzwoity), ale pomyślałem, że może będę miał większe szanse jako spiker, ponieważ szkoła może już mieć dwa dobre libero i pomyślałem, że nawet jeśli jestem zły i niski, gdybym miał niesamowity pionowy szkoła może mnie zaakceptować? Wiem, jak zwiększyć swoją pion za pomocą plymotrics i treningu siłowego, ale nie mogę faktycznie ćwiczyć skoków, ponieważ nie mam z kim ćwiczyć. Zastanawiałem się więc, czy udało mi się uzyskać niesamowity 40-calowy vert lub coś takiego , czy to wystarczy, żebym stał się dobrym spikerem. Na przykład, jeśli nie jestem tak dobry w synchronizowaniu skoków, gdybym był w stanie skoczyć naprawdę wysoko, czy mógłbym uderzyć bardziej w dół, prawda? Poza tym mam już naprawdę dobrą formę i moc. Proszę, przekaż mi swoje przemyślenia na ten temat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mam 173cm i gram jako libero. Jednak zanim zacząłem grać jako libero, byłem zewnętrznym hitterem. Mój pion jest bardzo zły, może około 20 cali i za każdym razem, gdy podbijam, wychodzi od razu. Ale miałem świetną formę i moc, to chyba tylko mój skok. Zamierzam dostać się do naprawdę dobrej szkoły siatkówki, a próby są w przyszłym roku , planowałem kontynuować karierę jako libero (w którym jestem przyzwoity), ale pomyślałem, że może będę miał większe szanse jako spiker, ponieważ szkoła może już mieć dwa dobre libero i pomyślałem, że nawet jeśli jestem zły i niski, gdybym miał niesamowity pionowy szkoła może mnie zaakceptować? Wiem, jak zwiększyć swoją pion za pomocą plymotrics i treningu siłowego, ale nie mogę faktycznie ćwiczyć skoków, ponieważ nie mam z kim ćwiczyć. Zastanawiałem się więc, czy udało mi się uzyskać https://100001.onl/ niesamowity 40-calowy vert lub coś takiego , czy to wystarczy, żebym stał się dobrym spikerem. Na przykład, jeśli nie jestem tak dobry w synchronizowaniu https://1921681254.mx/ skoków, gdybym był w stanie skoczyć naprawdę wysoko, czy mógłbym uderzyć bardziej w dół, prawda? Poza tym mam już naprawdę dobrą formę i moc. Proszę, przekaż mi swoje przemyślenia na ten temat.

I got this,...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Fitness, siłownia (22 odpowiedzi)

Hey :) Szukam kogoś do wspólnych wypadów na siłownię, fitness itp. Od tygodnia mieszkam w Gdyni...

SKARPETY SPORTOWE & ARTYKUŁY ORTOPEDYCZNE I REHABILITACYJNE (4 odpowiedzi)

Zapraszamy do nowo otwartego SKLEPU ORTOPEDYCZNEGO, który mieści się na Gildii nr 1, BOX 117....

Sposób na zakwasy? (32 odpowiedzi)

Chciałam dowiedzieć się jakie macie sposoby na zakwasy? Odkąd intensywniej ćwiczę co jakiś...