Czy poślecie dzieci do takiego przedszkola ?

Proszę sobie obejrzeć zdjęcie tych bęcwałów, którzy biorą udział w tej hucpie. Móżgi kompletnie przemacerowane. Czy i wy zgodzilibyście się by tak potraktowano wasze maluchy, poddając je takiej toksycznej edukacji ?

https://niezalezna.pl/451627-uczyl-3-latkow-ze-jest-100-roznych-plci-dzialacz-drag-queen-potrzebowal-eskorty-policji

Dobrze się państwo zastanówcie na swoimi politycznymi decyzjami.

Żeby wspomóc proces zastanawiania się, to zacytuję fragment wypowiedzi Majki Jeżowskiej, przerażonej stanem umysłów w tym "zagłębiu koscielno-zaściankowym" za jakie uważą Nowy Sącz, skąd pochodzi, na Campusie Trzaskowskiego:

"Tak naprawdę powinniśmy jeździć po przedszkolach i żłobkach i wtłaczać tym dzieciakom pozytywne myślenie i postrzeganie świata, przez pryzmat tej inności, którą reprezentuje."

Czy mają państwo jeszcze jakieś złudzenia co do tych ludzi ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie mam złudzeń. Odkąd pisowskie kanalie i ich przybudówki dorwały się do władzy, ciemniaki i prostaki w rodzaju autora tematu, czują się w tym szambie jak ryby w wodzie. Polska hołota ma swoje 5 minut, w których czasie zdążyła narobić takiego bajzlu, że nie będzie tego można odkręcić przez dziesiątki lat. Popatrzcie wokół siebie, kto z Waszych bliskich jest zwolennikiem tej bandy ? Będzie to zazwyczaj osoba z co najwyżej zawodowym wykształceniem, o najniższych dochodach, bez kapitału i majątku, o poziomie inteligencji poniżej 100 IQ, lub sprzedajny karierowicz kupiony przez PIS za synekury.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7

Cymes modelowa narracja - najnowszy model

Wiadomo, że zwolennicy polityki miłości to aferzyści, złodzieje, sprzedawczycy, targowica, folsdojcze, łapówkarze specjaliści od krecenia lodów, Po tych tysiącach afer, którym totalsi nie są już w stanie zaprzeczyć pozostało im tylko jedno - tylko retoryka i odwracanie kota ogonem.
Bierzemy wszystkie wymienione grzechy miłośników polityki miłości i wpisujemy, zamiast własnej nazwy, tylko jedno słowo: rządzący aktualnie.
No i mamy nową gotową narrację na każdą okazję.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Są też pisiarze, którzy nie mieszczą się w podanych powyżej kanonach. Pomimo że nie załapali się na pisowskie rozdanie synekur, identyfikują się z tą bandą. Czy mszczą się na sobie za przegraną karierę i pozycję społeczną ? Przecież nie są baranami, by robić to z przekonania do nich. Co kieruje takim łowcąo ? Podejrzewam, że działa on z pobudek osobistych. Jakaś krzywda, nie spełnione plany, ambicje....
Przecież nikt normalny nie jest w stanie być pisiarzem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

O oo proszę jaki pokaz wychowania , inteligencji i wysokiego poziomu IQ . Wystarczy przeczytać. Wykształcenie wyższsze ale podstawowego brak. Skąd taka ocena ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Szanpani do kogo pije ?
Proszę werbalizować myśli nieco precyzyjniej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

> Czy i wy zgodzilibyście się by tak potraktowano wasze maluchy, poddając je takiej toksycznej edukacji ?

Ja bym się nie zgodził. Ale i nie widzę problemu, aby w szkołach czy przedszkolach swoją wizję świata przedstawiali np. elgiebety, sataniści, jehowi czy siostry zakonne. Pod dwoma wszakże warunkami:
- Za wiedzą i jednomyślną zgodą wszystkich rodziców. Każdy ma prawo wychować sobie takiego cudaka, jak mu się żywnie podoba.
- ... i na ich koszt.
Placówki szkolne czy wychowawcze, przynajmniej w polskich realiach, dosyć chętnie promują dewiacje - bo idą na to spore finanse z różnych fundacji albo i wręcz z kasy samorządowej.
Na promocję normalności nikt kasy nie daje, niestety...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

BTW:
Majka Jeżowska to ta od "wszystkie dzieci nasze są"? Trzeba przyznać, ze przez te dziesiątki lat przynajmniej jest konsekwentna.
Niestety, utkwiło to sformułowanie w społeczeństwie, wykształcając świadomość, że Państwo ma prawo narzucać jakiś model światopoglądowy młodym obywatelom. Spór tylko w tym, jaki to ma być model.
O tym, że w kształtowaniu światopoglądu decydujący głos mają rodzice i Państwo powinno się od dzieci odp..lic, coraz mniej osób już pamięta. Dominuje model hodowli wg ustalonych wzorców, w którym rodzice mają jedynie karmić, odziewać i zapewniać dach nad głową - a wychowanie i edukację cedują na struktury państwowe.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

sadyl

Parę rzeczy pominąłeś. Miałeś jakiś realny, długotrwały kontakt z maluchami ? Znasz psychikę malucha ?

Ja mam kontakt, mam wiedzę teoretyczną i praktyczną i wiem, że rzeczą niedopuszczalną jest jakakolwiek indoktrynacja dzieci przez jakiekolwiek instytucje zewnętrzne poza oczywiście, organizacjami tradycyjnymi takie jak harcerstwo, które nie indoktrynuje lecz praktycznie ćwiczy pewne cnoty.
Rzecz druga, którą pomijasz - ludzie żyją w dwóch wymiatrach: prywatnym i wspólnotowym i wspólnotowy odgrywa zasadniczą rolę, a prywatny jest, strukturalnie, drugorzędny, Z tego względu trzeba uwzględniać rolę państwa w edukacji i wychowaniu młodych pokoleń, co jest kluczowe, jak dowodzi przypadek Ukrainy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Panowie mają swoje racje i przyjemnie mi się czyta. Bez klucza, który istnieje od zawsze, cokolwiek napiszemy, pozostanie bez znaczenia.

http://www.youtube.com/watch?v=OrNBEhzjg8I
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sadyl

Jest jeszcze jedna kwestia, bardzo niebezpieczna. Otóż rodzice decydując się posyłać dziecko do przekszkola zwykle twierdzą, że chodzi im o jego socjalizację. Mogą mieć rację, jeśli dziecko chowane jest w waunkach ubogich w bodźce, a wtedy przedszkole możę mu uzupełnić brak stosownych bodźców. Jednak w przypadku normalnej rodziny z kilkorgiem dzieci i dziadkami jest to zły pomysł. Dziecko znakomicie się socjalizuje w rodzinie, pod warunkiem że poświeca się mu sporo uwagi i atmosfera jest naprawdę rodzinna.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ekhm... Ty? Co, do cholery? (Do jasnej cholery!) z Twoją teorią "bańki" ? Właśnie całkowicie zaprzeczyłeś sam sobie.
Jak ma się "klosz" kochającej rodziny do realiów na zewnątrz niej? :*
Ps
Komuś marzy się sycylijska mafia ;) (?)
Czyste szaleństwo!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Rodzina składa się z kilku osób żyjących w realnym świecie a nie zamkniętych w wirtualnej bańce. Jedni pracują, drudzy się uczą, a do tego mają jeszcze sąsiadów i pewnie jeszcze chodzą na zakupy. Gdzie tu bańka ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Męska logika, od zawsze fascynuje mnie :)
Rozszalałam się globalnie, a tu była mowa o lokalnym środowisku, układzie zamkniętym...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Łowca, ale o co Tobie chodzi? Orientujesz się na Stany Zjednoczone czy na Chiny? Ty siedzisz okrakiem na barykadzie, zwoje mózgowe Ci już dymią na skutek konfliktu w software ale idziesz do przodu jak przecinak. Bo jeśli na Polskę się orientujesz, to ja Ci powiem, że Polski już nie ma. Jest w naszych sercach tylko.

https://www.cda.pl/video/5711948e8
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A co tu do rzeczy nagle mają Chiny czy USA ? Mówimy o przedszkolach i ludzkiej mentalności, więc trzymajmy się tematu. O Chinach i USA to piszę gdzie indziej.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Czy poślecie dzieci do takiego przedszkola ?

Jak nigdy dotąd nie głosowałem na PIS, tak w przyszłym roku nie będę miał wyjścia.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Lepiej późno niż wcale.
Ja od momentu powstania PIS wiedziałem, że to jest to. Przecież popieranie postkomuny to jawny i**otyzm.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wstyd się przyznać do błędu, ale masz rację
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Łowca był łaskaw przedstawić w końcu swoje expose : "Ja od momentu powstania PIS wiedziałem, że to jest to. Przecież popieranie postkomuny to jawny i**otyzm. "
Jak on to pięknie pogodził. Inni krzyczą : je....b...ć PIS, a on tak to ubrał inaczej. Brawo.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tak jak łowca przedstawił swoje expose, tak i opozycja ujawnia swoje predyspozycje i umiejętności. Kurtyna opada, a na scenie pozostaje tylko PIS,... przynajmniej na razie. Reszta aktorów naszego teatrzyku nadaje się co najwyżej do pilnowania płaszczy w szatni :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

... ale do tego teatru lepiej przychodzić bez płaszcza, bo nie można pozostawić tam płaszcze z uwagi na taką a nie inną obsługę. Po tylu płaszczach straconych byłaby to czysta lekkomyślność.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

słodko, część druga ;) (544 odpowiedzi)

Zakładam nowy wątek, słodycze stały się niemożebnie długie i nie mam już do nich cierpliwości ;)...

Muzyka lekka, łatwa i przyjemna czy... ? (10 odpowiedzi)

https://www.youtube.com/watch?v=l6djoOEjwNY Zaglądam, z ciekawości na Festiwal Opolski...

Kosmetyczka- jakie studia? (33 odpowiedzi)

Chciałabym w przyszłości zostać kosmetyczką. Podpowiedzcie mi- na jakie studia się zapisać?...