Czy znalazłaby się jakaś para chętna na sesję narzeczeńską albo plener poślubny??

Temat dostępny też na forum: Wesele bez ogłoszeń
Miłe Panie i Panowie

uczę się fotografii i nie bardzo mam na kim "trenować", córki nie mogą już patrzeć na aparat i uciekają jak tylko go wyjmuję, a ze znajomych komu mogłam to już fotki zrobiłam...

Może znalazłaby się jakaś chętna para na darmowe fotki?? Może być sesja "przedślubna" - narzeczeńska albo poślubna - plener w strojach ślubnych, jeśli np. ślub był cywilny i nie wynajmowaliście fotografa
Sesja około godzinki czasu, wieczorkiem 19-20, miejsce - do ustalenia ale raczej gdzieś na trasie Wejherowo - Gdynia

Tu można podejrzeć głównie moje "eksperymenty" na córkach i koleżance z synem.

Zapraszam osoby, które wyrażą zgodę na publikację przynajmniej 4-5 wykonanych fotek na powyższym profilu na FB
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Czy znalazłaby się jakaś para chętna na sesję narzeczeńską albo plener poślubny??

Można prosić o link do FB?:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Upss, nie zauważyłam, że sie nie wkleił :) Bardz proszę
https://www.facebook.com/EWFotografiaWejherowo/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Eh... W suknię ślubną to ja się teraz nie zmieszczę :)
Sesja brzuszkowa za to wchodziłaby w grę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zapraszam - o sesjach brzuszkowych pisałam w dziale "mama i dziecko" - proszę podać jakiś kontakt do siebie, na pewno się odezwę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W takim razie napiszę na facebooku :) Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

ile planujecie wydać na ślub i wesele? (210 odpowiedzi)

znalazłam na forum podobny wątek, jednak tam dziewczyny wypisywały tylko kwoty, a nie o to mi...

DOBRY doradca podatkowy lub prawnik od spadków i darowizn pilnie potrzebny! (20 odpowiedzi)

Dziewczyny, mam bardzo, bardzo wielką prośbę. Strasznie mi zależy na kontakcie do NAPRAWDĘ...

czy to dobry pomysł na prezent? (52 odpowiedzi)

Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i...