DJ na wesele 4.08.2018

Temat dostępny też na forum: Wesele
Witam. Wraz z narzeczoną szukamy DJ, który zagra na naszym weselu 4 sierpnia tego roku. Zainteresowanych prosimy o pozostawienie kontaktu pod tym postem. Pozdrawiamy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

4 sierpnia wolny.
Jeśli chcą Państwo zaufać doświadczonemu dj`wi zapraszam do kontaktu telefonicznego.
Posiadam nowoczesne zaplecze techniczne i uważnie słucham potrzeb pary młodej.
pozdrawiam i zapraszam
tel.501490742
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej, nie jestem dj`em, ale przyszłą panną młodą. :) Dopiero co sami szukaliśmy dj`a i polecam Marcina M z Wejherowa. Przetrzepałam pół internetu, byliśmy na 6 spotkaniach i wygrał ten. Zobaczymy jak się sprawdzi, ale z opinii i pierwszego wrażenia wydaje się być super. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Hej, dzięki za odzew :-) Jak możesz to daj jakieś namiary do tego DJa a się z nim skontaktujemy ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Termin mam wolny DJ LUKASZ
Proszę o kontakt Tel. 606450920
lub e-mail: blueheaven@poczta.fm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam DJ Aro Arkadiusz Waśko. Nie wiem czy ma wolny termin, ale u nas spisał się na medal.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zadzwon porozmawiamy 505344469 Darek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

DOBRY doradca podatkowy lub prawnik od spadków i darowizn pilnie potrzebny! (20 odpowiedzi)

Dziewczyny, mam bardzo, bardzo wielką prośbę. Strasznie mi zależy na kontakcie do NAPRAWDĘ...

dobry...i nie drogi dentysta (50 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

KETOZA-dieta dla twardzielek ;-) (32 odpowiedzi)

Widzę, ze na forum niektóre z Was juz zaczeły dietki;-) Nie chcialam sie wcinac w ten Wasz wątek....